Skocz do zawartości
ynsiwy

[XWLSS][21/5]Floral ROM Stock based V 1.5 Released

Rekomendowane odpowiedzi

ynsiwy

Latarka jest do wyboru w pasku po rozwinięciu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj ujrzałem że mam problemy z GPS bardzo długo łapie. Jakiś lek na to? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom bedzie dalej rozwijany?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

---------- Post dołączono o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Porownywal ktos biftora do tego romu? Ktory jest baedziej podobny do s4 ?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ynsiwy

U mnie GPS łapał normalnie, bardzo szybko. Przynajmniej z włączonym internetem.

Autor pracuje nad kolejną wersją, wiec na pewno będzie rozwijana, tylko póki co nie ma czasu. Wszystko jest napisane w oficjalnym wątku na xda

@djdanio

Ten rom nie jest podobny do s4, do wersji 1.0 możesz wrzucić mod z lockscreenem i Widget pogody z s4. Samemu możesz go upodobnic wg własnego uznania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z internetem dziala jak nalezy. ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trawel

A jak ma się ten ROM w porównaniu do NeatROMa? Aktualnie siedzę na tym drugim i jest całkiem spoko, jedyne czego mi brakuje to możliwość konfiguracji elementów typu toggle, pasek powiadomień, itp (co w tym ROMie jest). Chodzi mi przede wszystkim o płynność działania, zużycie baterii, bo na Neat'cie osiągam ponad 2 dni (ekran do 1h, włączony transfer danych i synchronizacja) i tak prawdę mówiąc bateria jest jakby priorytetem (oczywiście liczę również na to, że nie będzie się zawieszał, chodził płynnie).

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ig0r

telefon zawiesza się. jedynie restart pomaga, czyli wyjęcie baterii. Podczas przeglądania internetu w pozycji poziomej też, jak się zablokuje ekran, to już włączyć nie można (przeciągnąć), tylko wyjęcie i ponowne włożenie baterii. WTF? Może to wina tego kernela jeboo? Bo już 2gi rom z tym kernelem i tylko z tym się wiesza. Da się wgrać innego kernela? jaki polecacie? Da się to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184
    Napisano (edytowane)
    telefon zawiesza się. jedynie restart pomaga, czyli wyjęcie baterii. Podczas przeglądania internetu w pozycji poziomej też, jak się zablokuje ekran, to już włączyć nie można (przeciągnąć), tylko wyjęcie i ponowne włożenie baterii. WTF? Może to wina tego kernela jeboo? Bo już 2gi rom z tym kernelem i tylko z tym się wiesza. Da się wgrać innego kernela? jaki polecacie? Da się to naprawić?

Dokładnie ten sam tekst (kopiuj wklej) napisąłeś w temacie biftor rom post #237.

Edytowane przez arczi184

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell
    A jak ma się ten ROM w porównaniu do NeatROMa? Aktualnie siedzę na tym drugim i jest całkiem spoko, jedyne czego mi brakuje to możliwość konfiguracji elementów typu toggle, pasek powiadomień, itp (co w tym ROMie jest).

Sam NeatRom nie oferuje takich ustawień, jednak są mody np. LSD-MS1-LSE - Jelly Bean Style Reloaded 1.06 - AROMA.zip Bardzo rozbudowany mod ze zmianami paska toggle, baterią, możliwością zmiany motywu na holo, latarką na lockscreenie, back2kill itd. To tak tylko tytułem sprostowania :)

P.S. Mi ten mod działa na NeatRom wersji LSS więc z dużym prawdopodobieństwem może działać też na floral.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi