Skocz do zawartości
ynsiwy

[XWLSS][21/5]Floral ROM Stock based V 1.5 Released

Rekomendowane odpowiedzi

cam1l

znów to samo, po ostatnich przygodach z biftorem myślałem,że przez tego zipa super wipe popsuła mi sie blokada ekranu i przycisk wyłaczania, wgrano mi stockowego 4.1.2 i dziłało ok, a teraz wgrałem tego florala i zów to samo, miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trawel

@kshell

Ale mi chodziło o możliwość edycji wbudowaną w ROM. W przypadku NeatROMa jeżeli chciałbym zmienić cokolwiek, muszę wgrywać modyfikacje (często zdarza się, że jakaś modyfikacja, która mnie interesuje, nie ma jej osobno, tylko razem z kilkoma innymi modyfikacjami, które już mnie nie interesują, a które wgrywają się razem, czy też jeżeli modyfikacja mi się nie spodoba, nie mogę łatwo jej wyłączyć, muszę przywracać z backupu stan przed wgrywaniem modyfikacji).

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184
    znów to samo, po ostatnich przygodach z biftorem myślałem,że przez tego zipa super wipe popsuła mi sie blokada ekranu i przycisk wyłaczania, wgrano mi stockowego 4.1.2 i dziłało ok, a teraz wgrałem tego florala i zów to samo, miał ktoś podobny problem?

Luknij na mojego posta w temacie biftora już nie chce mi się go tu przepisywać - może dojdziemy o co chodzi z twoją blokadą ekranu i będzie śmigać na każdym romie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cam1l

udało sie rozwiązac mój problem, dla zainteresowanych odp w temacie biftora na 27str

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co z tym romem jest nie tak ?

mam chyba braki nie bardzo wiem jak to zrobić ekran blokady czarny zawiechy 2 razy wipe full <--- wybrałem inny działa okej

tapety nie ma wbudowanych ??

zapowiadało się fajnie ale na razie problem rodzi problem

Zacina się na większości wykonywanych ruchów .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cam1l

tapet też nie zauważyłem ale tak to działa ok, gps szybko mnie znalazł, na razie za wczesnie na osądy, napisze cos wiecej jak pouzywam troche fona, na razie wszystko ok, mozna nawet przezroczystość paska na górze utawić i widżet od pogody tez przezroczysty jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ktos wiecej cos moze powiedziec na temat innych tapet ? np autor na screenach ma inne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cam1l

no to sobie sciągnij cos, tapety to raczej nie problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziwnie wyświetla się pogoda jakieś takie dziwne ciapki ...nie dawno gdzieś widziałem identyczny problem przeglądając inne romy ale nie mogę odszukać tak po za tym romik super śmiga post-139505-14255724769701_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie jestem specem ale te dziwne ciapki to chyba animacja deszczu... jak bedzie slonecznie to znikna... ale pewnosci nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi