Skocz do zawartości
TheMrDanonek

Jak wydłużyć czas pracy baterii?

Rekomendowane odpowiedzi

Czym i w jaki sposób wydłużyć czas pracy baterii? Mi bateria wytrzymuje 6h przy pisaniu sms samym, 1min = 1% praktycznie na włączonym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czemu hard reset? Wgrałem już 10f i jest chyba lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PKPL

Ja jeszcze jestem przed aktualizacją, telefon trzyma mi jeden dzień normalnego użytkowania, więc jest ok. Dużo zależy moim zdaniem od zainstalowanych programów i widgetów - np. Yahoo weather strasznie szybko zjadał mi procenty. Także synchronizacja z FB po ostatnich jego aktualizacjach jest dość prądożerna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi aktualizacja dużo pomogła, oraz na pewno masz rację bo aplikacje nie które były "prądożerne" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi apki duzo zjadaly baterii nawet po aktualizacji do 10f nie bylo roznicy, dopiero jak zrotowalem powywalalem troche smieci(pogoda, spolecznosc, wigety itp) pozmienialem ustaweinia w tel(podswietlenie, podtrzymanie ekranu , podswietlenie przyciskow,dzwieki i wibracje dotyku itp) nawet tapete i blokade dalem czarne tlo :P spokojnie caly dzien wytrzymuje, dodam ze ok 10 godzin na sluchawce bluetooth, internet z rozna intesywnoscia mysle ze ok godziny (fb, pogoda,wiadomosci, tablica) rozmowy roznie czasem nawet do 20 polaczen w 2 godz, zdazalo sie ze wczesniej ok 6 godzin wytrzymywal, dzis po 16 podlaczylem do ladowarki

W proporcjach zurzycia baterii system android zjadal polowe , teraz najwiecej pozera telefon w trybie czuwania(czy jakos tak) ok 25%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi