Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

XxDAYMIANxX

Blobby VolleyBall

Rekomendowane odpowiedzi

XxDAYMIANxX   
    Otrzymana reputacja: 0
    XxDAYMIANxX
    Napisano (edytowane)

post-112436-14255724448107_thumb.png

Gatunek: Sportowa

Rozmiar: 4 mb

Cena: Za darmo lub 4,30 zł za AD-FREE

Ocena:

-moja: 8/10

-PLAY: 4,6/5

GOOGLE PLAY: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appson.blobbyvolley&feature=search_result

Informacje i rozgrywka

Blobby VolleyBall to gra znana od dawna z komputerów PC. Jest to prosta wersja siatkówki, w której o punkty walczą dwie "żelki" (niebieska i czerwona). O rozgrywce niema sensu się rozpisywać, bo gra polega na umiejętnym odbijaniu piłki (tak by dotknęła ziemi na połowie przeciwnika).

Dostępne jest wiele trybów gry:

SINGLEPLAYER

-Łatwy bot

-Średni bot

-Trudny bot

-Mirror (mode)- w tym trybie kierujemy jednocześnie obydwoma żelkami, a naszym zadaniem jest zdobycie możliwie najwyższej ilości punktów zdobywanych poprzez odbicia (1 odbicie= 1 punkt).

W przeciwieństwie do standardowych trybó gry, tu przegrywamy gdy piłka upadnie na ziemię.

-Angry (mode)- zasady identyczne jak w Mirror (mode) lecz tu sterujemy tylko jedną żelką

MULTIPLAYER

W grze dostępny jest tryb wieloosobowy dla dwóch graczy. Połączyć się możemy poprzez

-Wifi

-BlueTooth

Gra ofiaruje także popularne ostatnio osiągnięcia oraz wiele opcji personalizacji:

-Strona po której znajduje się nasz żelek

-Trzy wersje sterowania:

-Slider (żelek jest w miejscu na którym trzymamy palec)

-Strzałki (lewo, prawo)

-Sensor (w tym trybie możemy wybrać w jaki sposób chcemy skakać- poprzez dotknięcie ekranu lub gwałtowne wychylenie telefonu)

Możemy także zmienić swój nick czyli nazwę wyświetlaną podczas gry oraz w spisie urządzeń z którymi możemy się połączyć.

Oprócz tego gra posiada listę osiągnięć (dostępną offline).

Grafika, dźwięk i optymalizacja

Grafika ograniczona jest do zdjęcia plaży, siatki i dwóch żelek (czerwonej i niebieskiej).

Mimo, iż wydaje się że to nie dużo -w pełni wystarcza.

Dźwięk również jest dość ubogi. Są to (identyczne) odgłosy odbijania piłki, oraz gwizdek sygnalizujący zdobycie punktu.

Optymalizacja- gra chodzi idealnie praktycznie na każdym urządzeniu z Androidem 2.1+.

Podsumowanie

Blobby VolleyBall to solidna siatkówka oferująca wszystko co powinna zawierać dobra gra sportowa.

Oprócz wielu trybów singleplayer, możemy zagrać z kolegą poprzez WIFI lub BLUETOOTH.

Dzięki wielu opcjom każdy może grać tak jak lubi, a z uwagi na małe wymagania odpalić ją mogą praktycznie wszyscy posiadacze Androida. Grę oczywiście polecam, tym bardziej że tytuł ten jest w pełni darmowy, a zajmowane przez niego miejsce jest wręcz niezauważalne.

Źródłem artykułu jest mój prywatny blog poświęcony grom i aplikacjom na Androida- "AndroidREVIEW"

Edytowane przez XxDAYMIANxX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yapko   
    Yapko

Blobby Voleyball to najlepsza siatkówka na androida, ale co z tego? Ostatnia aktualizacja była w kwietniu 2012r! A szkoda, bo gra jest świetna w swej prostocie. Przyjemnie się z nią spędza czas, zwłaszcza z kimś przez bluetootha ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marzko   
    Marzko

Czy zamierzają wprowadzić aktualizacje, czy nie? Ktoś coś wie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mibo6666   
    mibo6666

Nic nie wiadomo.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość   
    Gość

Grałem w to z kumplem przez bluetooth i powiem że naprawdę wciąga bo jest po prostu grywalna (chyba że się przegrywa to ocena - 4 :))

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grzegorz K.   
    Grzegorz K.

Gra faktycznie b. dobra. Ale mnie od kilku tygodni trapi następujący błąd: "An error occured (4)" przy próbie włączenia punktowanej gry sieciowej. Nie pomogło resetowanie ustawień, odinstalowanie i zainstalowanie. Efekt jest taki, że mogę sobie zagrać tylko z botem. Czy ktoś może wie o co tu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi