Skocz do zawartości
lool3k69

Pierwszy benchmark PSPhone... Czy nowy sprzęt sprosta wymaganiom?

Rekomendowane odpowiedzi

W internecie pojawił się film prezentujący benchmark na nowym dziecku Sony Ericssona czyli Zeus Z1.

Jest to popularny program testujący wydajność GPU o nazwie Neocore. Wynik jaki zaprezentował sprzęt stworzony z myślą o graczach nie napawa optymizmem:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=AJXSvdx2EFs]YouTube - ps-phone-benchmark.flv[/ame]

Czy konsolo- telefon ma prawo prezentować tak niski poziom? Przypomnijmy, że G2 osiąga wynik na poziomie ponad 50 fps, tak samo jak Galaxy S. Jeżeli Sony Ericsson nie postara się o lepszą pracę GPU prawdopodobnie straci wielu klientów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet gorzej od x10, która osiągnęła poziom 27 fps...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech będzie że to alfa, wersja testowa, softu, sprzętu czy cokolwiek, ale po konsolo-telefonie to conajmniej 80-100 fps bym się spodziewał. A tu takie coś?

Co mi da ten telefon w takim razie? Pada do gier i nic więcej, za zapewne 2500zł?

To ja chyba postoję i kupie sobie SGS+PS3 do grania w tej samej cenie... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ofeck

Jak dla mnie to juz przesada, zwłaszcza, ze cena napewno bedzie zabójcza, ja tam mam psp oddzielnie i nie wyobrażam sobie normalnego grania na sprzecie tak delikatnym jak telefon.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście Sony Ericsson się nie popisał. Nie dość, że telefon brzydki jak noc listopadowa, to jeszcze ma tak żałosne osiągi. Już mój poczciwy Legend osiąga 28.3fps, a przecież nie jest on dedykowany do gier.

Chciałem zapytać, bo jakoś nigdzie nie doczytałem. Ten telefon ma obsługiwać istniejące gry na psp, czy całkowicie nowe, tworzone specjalnie na niego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niech będzie że to alfa, wersja testowa, softu, sprzętu czy cokolwiek, ale po konsolo-telefonie to conajmniej 80-100 fps bym się spodziewał. A tu takie coś?

Nie może być 80-100 fps'ów, chyba, że byś miał ekran z częstotliwością odświeżania 100hz. Żadko kto taki ma przy komputerze stacjonarnym, wiec czego ty od telefonu oczekujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trochę słabo, moja X8 wyciąga 43 fps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojjjjj Sony ericsson ...

...Może następny będzie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    diodaq
    Nie może być 80-100 fps'ów, chyba, że byś miał ekran z częstotliwością odświeżania 100hz. Żadko kto taki ma przy komputerze stacjonarnym, wiec czego ty od telefonu oczekujesz?

To dziwne bo ja mam monitor 60hz a jakos w benchmarkach fps osiagaja nawet i ponad 200kl/s ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x