Skocz do zawartości
robero1972

Instalacja romów LG VU za pomocą KDZ

Rekomendowane odpowiedzi

BobbyK

Mi za pierwszym razem się wywaliło... i stanęło na "cośtam Param= 96"

Normalnie trwa to z 15 minut i dochodzi do "cośtam Param = 100" i się restartuje

Jak mi się zawiesiło to przytrzymałem powera 10s ... i telefon sam wystartował w s/w update i powtórzyłem i ładnie poszło... Trochę mi pot po plecach poszedł i myślałem, że brick... ale chyba nie ma obaw... gdzieś wyczytałem, że jak jest brick to trzeba tryb na emergency ustawić, ale źródła nie podam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam problem przy aktualizacji kdz program nie zakancza pracy staje na parametr 0 i sie resetuje to normalne wszystko powinno byc ok czy coss zle robie

u mnie jak ktos dzwoni to po odebraniu nic nie słychac dopiero jak oddzwonie to jest sygnał mozna pogadac.

u was tez podczas istalacji wyskakiwały parametry 205 potem 0 potem i tak w kółko a potem dopiero zaczyna isc od 1 w gore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Priam

Tak to normalne, że nie wszystkie numery są po kolei. Generalnie kończą się na 100, ale czy ostatni numer wyskakuje 0 to nie pamiętam. Jednak jeśli telefon sam się restartuje tzn, że doszło do końca i jest ok. U mnie po odebraniu słychać głos dopiero po jakichś 2-3 sekundach. Chyba wynika to z ładowania się wszystkich aplikacji do obsługi rozmowy. Zawsze możesz ponownie zrobić flash, bo nic nie tracisz, a ja po namieszaniu i przeflashowaniu mam o wiele lepiej działający telefon z powrotem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
trollu

A co powiecie na sytuacje telefon stoi na logu LG nie pomaga hardreset. Nie da się włączyć telefonu w upgrade mode. Za to da się włączyć telefon w trybie recovery.... Telefonu nie wykrywa normalnie tylko w jakimś dziwnym trybie po wciśnięciu obu guzików głośności i powera.... telefon padł w czasie aktualizacji.

Edit. cala noc tentegowania zaowocowała tym ze telefon odratowany. Rozwiązaniem okazało się odpowiednio szybkie działanie i za entym razem udało mi się tak szybko wykonać cala operacje włączania upgrade mode ze w końcu zaskoczyło.....

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy przeskok z 10e na 10f ta metoda powoduje wyczyszczenie fona z aplikacji wczesniej zainstalowanych ?:oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nie czyści aplikacji. Chociaż uważam ,że lepiej zrobić czyszczenie samodzielnie po zmianie romu,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłby mi ktoś wrzucić 10f ? Ta strona z ROMami nie działa ... Nie da się pobrać pliku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adeq

stronka działa bez problemu więc u ciebie coś nie tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stronka działa ,ale pobrać się nie da. "Ups. Przeglądarka Chrome nie mogła otworzyć strony"

Czyli po prostu mogę wybrać rom ,który chcę pobrać ,bo stronka się otwiera ,lecz pobrać romu się nie da. Proszę samemu sprawdzić.

Byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś v10f wrzucił jakoś inaczej.

Edytowane przez MASMIx0912

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adeq

gdybym tego nie sprawdził to bym ci nie pisał że działa... teraz wchodzę na moim drugim komputerze i też wszystko poprawnie się pobiera

pobiera bez problemu 10f z "europe open"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi