Skocz do zawartości
kon1okrad

Karta pamięci Adata MicroSd SDHC 8GB CL10 UHS-I

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie, pytanie czy taka karta pamięci zatrybi na HTC DESIRE ?

Karta Adata Micro SD SDHC 8GB Class10 UHS-I 30MB/s (3223712051) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wiem, ze zwykla Adata CL10 zadziala, ale czy ta przyspieszona ? Czy HTC DESIRE wykorzysta jej potencjał czy lepiej kupic Adata CL10 bez przypsieszenia ?

---------- Post dołączono 24-05-13 o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano 23-05-13 o 09:39 ----------

na prawde nikt nie zna odpowiedzi ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem coś na necie znaleźć, jakieś info i nic. Podejrzewam, że nikt z forum nie używa takiej karty więc nie jest w stanie pomóc. 3 dychy to nie dużo, zawsze możesz spróbować. Jak nie będzie śmigać to kartę można opchnąć albo użyć w czymś innym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mr X

swojego czasu tez chcialem kupic ta karte, lecz zrezygnowalem gdyz w necie nikt sie o niej nie wypowiedzial. gdziesz czytalem, ze romy chodza najleoiej na class 4 i 6 a ze na 10 moga byc problemy ( to bylo bodajze w ktoryms z tematow poswieconym custom romom).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie tez szukalem w internecie i zadnego info na ten temat dlatego zapytalem Was.

Obecnie mam karte Kingston 8GB CL4 ale mam wrazenie ze ROM mi muli dlatego chcialem kupic CL10, co o tym myslicie ?

Mowa o romie RCMIXsHD czy jakos tak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam z Adata SdHC class10 i rom R.S.K_S.E. odex i śmiga jak ta lala. Wcześniej miałem class4 i wyraźnie widać różnicę po przesiadce. Podobnie różnicę było widać na innych romach. Śmiało polecam te karty, a czy ta super szybsza ma jakiś sens to ktoś by musiał przetestować i zobaczyć czy to w ogóle ma sens jakiś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I kupiłem.. zamowilem zwykla Adata 16GB CL10 a przyszla wwersja ULTRA SPEED (ta co w temacie).. balem sie ze nie bedzie działać ale... śmiga.

Jest OGROMNA różnica w uruchamianiu się ROMu jak i w samym jego działaniu w porównaniu do Kingston 8GB CL4...

Także jakby co to ... POLECAM ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety telefon na nowej karcie nie jest stabilny, często łapie zawieszki.. póki co wróciłem do starej karty żeby sprawdzić gdzie jest problem - karta czy telefon

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj zainwestowałem w Sandiska 8 gb Class 10 UHSo 1 i jest pięknie (przesiadka z kingstona 4gb class4 ) wszystko działa szybciej przedewszystkim gry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi z początku Też ładnie chodziło a potem zaczęły się ciągle zawieszki.. aby ue Ciebie jak tam? Jak długo używasz tej karty?

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od 8mego ale przesiadlem sie na motoluxe

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi