Skocz do zawartości
magik-thc

Jak zrobić Hard Reset

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem, że w ICS dlatego przerzuciłem się na JB 4.1.2 i wolałbym się upewnić niż ubić eskę.

Chlopaki a czy moge powrocic z wersji 4,1,2 sciagnietej przez tel fabrycznie aktualizacji na ktoras z wczesniejszych bez uzywania usb czyli wlasnie wchodzac system tel cos ala fabryczne ustawienia ale by nie usunac aplikacji ani zdjec z telefonu?bo na tej wersji strasznie ciagnie mi baterie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez wipe się nie obędzie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed wgraniem nowego systemu zawsze najlepiej robić wipe i pełny format aby wszystko pyrkało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to mam pytanie bo raczej "WIPE" nie daje rady :( czy moze mi powiedziec jak zrobic czysty tel tzn nawet po wgraniu softa przez recovera foldery typu ringtones notif itd zostaja a jak mnie nie myli nazwa hard reset niby wykonuje calkowicie usuniecie wszystkiego... dodam tylko ze jak wgram odinem to tez zostaja :( ktos ma jakis sposób na ta moja S2?? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy jakie wipe.

System, data, cache, preload, dalvik, sdcard...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arktik1
dodam tylko ze jak wgram odinem to tez zostaja :( ktos ma jakis sposób na ta moja S2?? :)

Zostają bo musisz sformatować USB.

Zainstaluj system Odinem, uruchom telefon, potem Ustaienia/Kopia i zerowanie/zaznaczyć Format USB i zatwierdź.

Wcześniej wyciągnij SD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

mam pytanie wrocil do lask moj stary samsung potrzebuje informacji z notatnika niestety nie pamietam passa jest jakas mozliwosc zdjecia hasla ?

z gory dziekuje za szybka odp hard reset czytalem ze czysci wsz wiec nie chce probowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyści ustawienia systemowe. Jak nie zaznaczysz czyść usb to pamięci wewnętrznej ci nie wyczyści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra zrobilem to co napisales ale wyskakuje mi cos takiego:

RAMDUMP MODE

Cause: Force Upload

Nie wiem co zrobić z tym ! pomożcie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi