Skocz do zawartości
maly052

Zapraszenie do udziału w ankiecie: Badanie wizerunkowe Steve'a Jobsa i firmy Apple

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Bardzo miło mi Was wszystkich poznać i szczerze ubolewam, że (póki co) nie przychodzę tu bezinteresownie... Mam jednak nadzieję, że mimo bardzo małego stażu na forum moja prośba spotka się z pozytywnym przyjęciem.

Jestem studentem Uniwersytetu Wrocławskiego i w tym roku akademickim stanąłem przed jakże karkołomnym zadaniem zdobycia tytułu zawodowego magistra. Moja praca dyplomowa w skrócie będzie traktować o wizerunku Steve'a Jobsa wśród użytkowników systemów Apple oraz użytkowników Windows.

Będę Wam bardzo wdzięczny za wypełnienie poniższej ankiety. Uprzejmie proszę o zapoznanie się z pytaniami oraz udzielenie szczerych, spontanicznych odpowiedzi. Każda odpowiedź jest dobra. Ankieta jest anonimowa i nie zajmie Wam więcej niż 5 minut.

W szczególności będę wdzięczny użytkownikom produktów Apple za jej wypełnienie, gdyż tej grupy Respondentów wyjątkowo mi brakuje.

https://docs.google.com/forms/d/16naa7wqLtKHtE47gNs410B6BdkJij3Hkjcl8hfljXxw/viewform

Po zakończeniu badania, z ogromną chęcią podzielę się z Wami wynikami. Jeżeli pojawią się z Waszej strony jakieś pytania, również jestem do dyspozycji.

Adam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przenoszę temat do odpowiedniego działu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.