Skocz do zawartości
maly052

Zapraszenie do udziału w ankiecie: Badanie wizerunkowe Steve'a Jobsa i firmy Apple

  Rekomendowane odpowiedzi

  Cześć!

  Bardzo miło mi Was wszystkich poznać i szczerze ubolewam, że (póki co) nie przychodzę tu bezinteresownie... Mam jednak nadzieję, że mimo bardzo małego stażu na forum moja prośba spotka się z pozytywnym przyjęciem.

  Jestem studentem Uniwersytetu Wrocławskiego i w tym roku akademickim stanąłem przed jakże karkołomnym zadaniem zdobycia tytułu zawodowego magistra. Moja praca dyplomowa w skrócie będzie traktować o wizerunku Steve'a Jobsa wśród użytkowników systemów Apple oraz użytkowników Windows.

  Będę Wam bardzo wdzięczny za wypełnienie poniższej ankiety. Uprzejmie proszę o zapoznanie się z pytaniami oraz udzielenie szczerych, spontanicznych odpowiedzi. Każda odpowiedź jest dobra. Ankieta jest anonimowa i nie zajmie Wam więcej niż 5 minut.

  W szczególności będę wdzięczny użytkownikom produktów Apple za jej wypełnienie, gdyż tej grupy Respondentów wyjątkowo mi brakuje.

  https://docs.google.com/forms/d/16naa7wqLtKHtE47gNs410B6BdkJij3Hkjcl8hfljXxw/viewform

  Po zakończeniu badania, z ogromną chęcią podzielę się z Wami wynikami. Jeżeli pojawią się z Waszej strony jakieś pytania, również jestem do dyspozycji.

  Adam

  Udostępnij tę odpowiedź


  Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach

  Przenoszę temat do odpowiedniego działu.

  Udostępnij tę odpowiedź


  Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

   Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.