Skocz do zawartości
coupe25

Root dla LG Vu wszystkie wersje 100% Działa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na F robiłem i normalnie ale na E to niewiem bo nie miałem jak sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

N V10f poszło bez problemu(nareszcie mogę w pełni się cieszyć Pie Control! swoją drogę polecam program, przy tak dużych gabarytach, dla ludzi o krotkich palcach jak ja, jest nieoceniony, kiedy musimy obsługiwać telefon jedną ręką)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10e poszło bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcialbym uzyskac dostep do root aby usunac zbedne apsy od producenta,jednak martwi mnie ewentualny serwis gwarancyjny, Czy jest mozliwosc cofniecia uprawnien ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak jest możliwość cofnięcia roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki danonek za odp, czy mozesz napisac jak wyglada procedura unroot?

---------- Post dołączono o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

jesli chodzi o unroot juz wiem jak tego dokonac, poprostu w aplikacji superuser w ustawieniach jest taka opcja, mam jednak prosbe do kolegow z lg vu z troche innej bajki usuwalem zbedne aplikacje z systemu i okazalo sie ze usuniecie kalendarza od lg powoduje brak synchronizacji kalendarza google, czy ktos moze wyslac na email lub wystawic pliki apk i odex z lgcalendar i lg calendar sync (jakos tak juz dokladnie nie pamietam) chodzi o 4 pliki ,ponoc one odpowiAdaja za ten problem kolega z forum posiadajacy L7 zrobil tosamo, dzieki z gory czekam z niecierpliwoscia czesto kozystam z kalenarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BobbyK
    usuniecie kalendarza od lg powoduje brak synchronizacji kalendarza google, czy ktos moze wyslac na email lub wystawic pliki apk i odex z lgcalendar i lg calendar sync (jakos tak juz dokladnie nie pamietam) chodzi o 4 pliki ,ponoc one odpowiAdaja za ten problem kolega z forum posiadajacy L7 zrobil tosamo, dzieki z gory czekam z niecierpliwoscia czesto kozystam z kalenarza

A po instalacji zwykłego kalendarza (z play.google) nie wróciła synchronizacja?? Ja używam tego ze sklepu bo widget z tego od lg w nova, nie działa...

Tutaj w /system/app widze:

LGCalendar.*

i LGCalendarProvider.*

Ciągle to chcesz ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki kolego za szybka odpowiedz ale zdazylem juz wgrac jeszcze raz aktualizacje systemu i apki wrocily poprostu usune je odnowa, oczywiscie bez kalendarza;) mam nadzieje ze moj przypadek posluzy za przestroge dla innych, wlasnie na wszelki wypadek robie kopie apsow sytemowych na pamiec wew tel jescze raz dzieki za chec pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzuch

10e poszlo wreszcie bez problemu. Dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

jestem nowy i świeży w ogóle w tym i mam problem mały. Włączyłem debugowanie, podłączyłem go pod komputer, do powolnego ładowania, ściągnąłem w/w program i klikam "run" + "enter". Po tych czynnościach pokazuje mi się następujący komunikat " deamon not running. starting is now on port 5837*deamon started successfully *" Po czym, zupełnie nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi