Skocz do zawartości
XGrzesX

Xperia Tablet Z

Rekomendowane odpowiedzi

Za kilka dni (od 28.05) będzie dostępny w sklepach Xperia Tablet Z.

Dziwi mnie trochę, że na tym forum nie dyskutuje się o tym sprzęcie bo wydaje się bardzo ciekawy. Sam zdecydowałem się na zapisanie na ten sprzęt w przedsprzedaży. Ponieważ zależy mi na modemie to zapiałem się na sprzęt z LTE ale znowu wersja z modemem ma tylko 16 GB pamięci i trochę to mnie zastanawia czy nie zabraknie po pewnym czasie mi pamięci. Planuje dokupić kartę SD ale z tego co słyszałem to na kartę nie da się przenosić programów, można trzymać na niej tylko muzykę i zdjęcia - prawda to ?. Będę wdzięczny jeśli podzielicie się swoimi opiniami na temat tego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

czy ktoś z użytkowników, kupił już Zke? Jeśli tak proszę o wrażenia gdyż zastanawiam się nad zakupem 16GB LTE.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem wersję LTE 16 GB. Na razie poznaje urządzenie. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem zainteresowany zakupem tego tabletu. Jak już jakiś czas go poużywasz to napisz jak sprawuje się bateria. Pozdrawiam

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrezygnowałem z tego sprzętu i go zwróciłem. Powodem były zakłócenia na ekranie podczas trzymania i naciskania obudowy. Najbardziej widoczne w prawym, górnym rogu tak jak tutaj 20130601_193337.mp4 - YouTube

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam Xperia Tablet Z od piątku. Wersja 16GB WiFi. Trudno mi jeszcze wydawać jakieś oceny konkretne, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony, wszystko działa jak należy. Miałem kupić iPada i po niego pojechałem w piątek do sklepu, ale jak zobaczyłem Sonego, to mi rozum wrócił ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I nie przeszkadzają Ci te zakłócenia na wyświetlaczu podczas trzymania ?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma żadnych zakłóceń, jakby były, to już dawno bym go wymienił. Tabletem się bawię od piątku prawie cały czas, używałem go już ponad 10 godzin, trzymałem na sto sposobów (pionowo/poziomo, za róg, za tył itp. itd.), nic takiego się nie dzieje.

Poczytałem też XDA, jest tam "kilku" posiadaczy, nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek miał taki przypadek.

Jedyny mankament, to cała krawędź dolna ekranu (patrząc na tablet ustawiony poziomo tak, żeby logo Sony nie było odwrócone) jest troszkę ciemniejsza od reszty, ale z tego co czytałem każdy tak ma, bo ktoś sprawdzał kilka sztuk. I tak ekran jest przepiękny i dlatego padło na Sonego, bo Note 10.1 mnie załamał. 1280x800 to nie dla mnie w takim urządzeniu.

No dobra poprawka, ktoś to jednak zgłaszał, widzę, że Ty też pisałeś, tak czy siak u mnie się to nie dzieje. Jedyny efekt, to jak się przyciśnie mocniej ekran w rogu, to jest leciutki efekt taki jakby na przykład przycisnąć palec do monitora LCD, ale nie wygląda to tak jak u Ciebie, poza tym widzę to tylko jak ściskam specjalnie tablet w rogu, jak go trzymam normalnie, nawet za sam róg - jest idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy ekran LCD będzie miał takie coś, co najwyżej można wyeliminować to odpowiednią odległością ekranu od obudowy aby ta nie dotykała ekranu. Trochę "masło maślane", ale mam nadzieję, że zrozumiecie. Czyli krótko mówiąc - wada produkcyjna.

Wysłano z mojego Samsunga Galaxy S III (GT-I9300) za pomocą Tapatalk 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie ma żadnych zakłóceń, jakby były, to już dawno bym go wymienił. Tabletem się bawię od piątku prawie cały czas, używałem go już ponad 10 godzin, trzymałem na sto sposobów (pionowo/poziomo, za róg, za tył itp. itd.), nic takiego się nie dzieje.

Poczytałem też XDA, jest tam "kilku" posiadaczy, nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek miał taki przypadek.

Jedyny mankament, to cała krawędź dolna ekranu (patrząc na tablet ustawiony poziomo tak, żeby logo Sony nie było odwrócone) jest troszkę ciemniejsza od reszty, ale z tego co czytałem każdy tak ma, bo ktoś sprawdzał kilka sztuk. I tak ekran jest przepiękny i dlatego padło na Sonego, bo Note 10.1 mnie załamał. 1280x800 to nie dla mnie w takim urządzeniu.

No dobra poprawka, ktoś to jednak zgłaszał, widzę, że Ty też pisałeś, tak czy siak u mnie się to nie dzieje. Jedyny efekt, to jak się przyciśnie mocniej ekran w rogu, to jest leciutki efekt taki jakby na przykład przycisnąć palec do monitora LCD, ale nie wygląda to tak jak u Ciebie, poza tym widzę to tylko jak ściskam specjalnie tablet w rogu, jak go trzymam normalnie, nawet za sam róg - jest idealnie.

To dziwne bo oglądałem 6 czy 7 sztuk i we wszystkich było podobnie jak u mnie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi