Skocz do zawartości
XGrzesX

Xperia Tablet Z

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż mogę powiedzieć, o ile xperia z telefon działa płynnie i nie drażni oka,

tablet haczy nie zawiesza się, ale wizualnie nie powala.

IPad działa płynnie, wszystko wydaje się bardziej dopracowane

niestety jak wiadomo nie za wiele da się tam zrobić.

dlatego z dwojga złego wolę pozostać przy z-ce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haczy? Wiadomo, że nie jest to poziom płynności jak iPad/iPhone, ale nie wiem czy Android kiedyś taki będzie, ale jak na Andka, to moim zdaniem jest super. Co masz na myśli? Przecież to taka sama rozdzielczość i procesor jak telefon Z.

Wysyłane z mojego C2105 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam na myśli płynność działania. Telefon xperia z jest po prostu bez zarzutu, niestety tablet już nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam zamiar kupić Tablet Z ale cały czas się waham i nie wiem, uwielbiam Androida mam sporo już zakupionych aplikacji ale jak czytam że nie chodzi zbyt płynnie to mi się odechciewa. Sprzęt za grubo ponad 2 tysiące to powinien działać w miarę płynnie. Bardzo proszę o kilka konkretnych uwag od tych co już mają ten tablet. Chodzi mi oto jak szybko i sprawnie działa wbudowana przeglądarka internetowa - samo przewijanie i powiększanie stron. Jak szybko działa przeglądarka zdjęć - chodzi o ładowanie dużych obrazów i ich wyostrzanie (w Asusie TF201 muszę troszkę na to czekać i irytuje mnie to) jak się prezentuje aparat i szybkość robienia zdjęć. Będę wdzięczny za konkretne uwagi. Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bawiłem się Tabletem Z w Sony Centre i zdarzały się przecięcia ale sporadyczne. Wydaje mi się, że zlikwidowanie ich to kwestia włączenia w opcjach programostycznych renderowania gpu w apkach 2d plus wyłączenie dwóch animacji i będzie perfekcyjnie płynnie. Ogólnie piękny ekran, cienki i dobrze wykonany. Ja i tak w ciągu miesiąca go pewnie kupie. Pozdrawiam

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm to i ja się wybiorę i go pooglądam. Jedynie czego boję się to takich zdarzeń jakie miałem z Asusem TF201, dwa razy padł aparat (czyli dwa razy serwis) czego skutkiem jeszcze gorszym po tych serwisowych pobytach było znaczne rozszczelnienie i porysowanie tabletu. A kilka dni temu tablet całkiem padł i z braku do niego sił wrzucam go w kosz albo wystawie na allegro jako złom. Asus ogólnie rysował się jak diabli mimo szczotkowanego aluminium i zamulał czasami strasznie mimo tegry 3. A wszystko to wychodzi jak zwykle po kilku miesiącach i pewnie Sony też doskonałe nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jestem posiadaczem tego tabletu od jakiś 2 tygodni. Ogólnie jestem z niego zadowolony. Jest to w sumie mój pierwszy tablet także nie mam za bardzo porównania co do płynności działania, miałem jakiś czas temu styczność z Samsungiem Galaxy Tabem 2 to ten działa lepiej ale wiadomo SGT2 to nie ta bajka. Myślałem jeszcze przy zakupie o Galaxy Note 10,1 ale jednak rozdzielczośc jest tam zbyt mała i zdecydowałem się na Xperie Z. Tablet co prawda używam dwa tygodnie i nie ma na nim żadnej ryski ale fakt że dbam ogólnie o urządzenia. A jak jest u Was z zasiegiem WiFi bo u mnie to jest jakóś średnio i jakby niestabilnie, strony czasami wczytują się nieraz jakby z opóźnieniem? Posiadam wersje WiFi 16 GB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mam do Ciebie pytanie jak trzyma Ci bateria przy przeglądaniu wifi oraz na czuwaniu? Czy 7 godzin przegladania internetu plus np 2 dni czuwania przy niskim podświetleniu jest realne? Pozdrawiam

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak, jakoś szczególnie statystyk baterii nie śledziłem więc nie jestem w stanie powiedzieć czy ten czas jest jak najbardziej realny tym bardziej że u mnie podświetlenie jest na auto, ale tryb stamina robi swoje, może koledzy się lepiej na ten temat wypowiedzą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyłączenie 2 animacji?

w opcjach programistycznych nic takiego nie widzę co masz na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi