Skocz do zawartości
ewan_lawless

Desire HD strasznie zamula, Twój też ?

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie mam problem, używałem Desire, byłem bardzo zadowolony wszystko chodziło pieknie, zadnych zamuł, przerzuciłęm się na Desire HD i sie załamałem, co chwila musze czekać aż mi sie aplikacje otworzą, głupia galeria zdjęć ładuje mi sie chyba ze 20 sekund

mam pytanie czy ktoś z was ma podobne odczucia, czy tylko mój desire jest jakiś spieprzony ?

podejrzewam że to jest albo wina froyo 2.2 bo w desire zwykłym miałęm cały czas 2.1 albo poprostu mojego telefonu, niech ktoś mnie pocieszy w jakiś sposób bo czuje że wywaliłem kase w błoto :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wszystko działa płynnie od samego zakupu a mam go prawie 2 miesiące i nic nie zamula. Może zainstalowałeś jakąś aplikację co Ci telefon zamula.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde co chwila nowy temat o zamulaniu... ciężko tak poszukać na forum? Nie ma tego dużo, a więc nawet bez wyszukiwarki się obejdzie i od tego jest dział pomocy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może masz aplikacje działające w tle poprostu???

Sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też tak miałem, winą była synchronizacja, włączyła się jakaś dziwna opcja w telefonie synchro non stop, 5 godzin - 200 mb zjadł0 i telefon potwornie mulił. Konfiguracja synchro pomogła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ash

To raczej nie jest kwestia aplikacji, bo widzialam 2 egzemplarze sklepowe i mulily niesamowicie. Osobiscie uważam, że na pewno obsluga tego telefonu nie jest tak plynna jak Desire. A mam oba to moge porównać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz wszystkie aktualizację? Te sklepowe o których piszesz nie miały pewnie ostatniej aktualizacji i napewno nie miały zalaczonego debugowania usb i przez to mogły być zamulone. Bo proces int/ pewnie mieszał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ash

Może masz rację bo faktycznie odkąd przyniosłam go do domu i zaktualizowałam nie muli... :) Niemniej na pewno nie chodzi tak płynnie jak zwykły Desire. A co do trybu debuggowania to mam wyłączony. Nawet nie wiem do czego to ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi