Skocz do zawartości
beny_thc

blade city ii, czarny ekran, pc nie znajduje sterowników

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

witajcie,

Mam problem, który był tu poruszany, lecz partiami i nie mogę się jakoś doszukać spójnego rozwiązania (może źle szukam). Wczorajszego wieczora okazało się, że urządzenie nie ładuje systemu do porządku (logo androida, potem kiano, potem ciemność- delikatnie podświetlona). Próbowałem zaktualizować andka zgodnie z instrukcją producenta, ale winda uparcie odmawia zainstalowania sterownika. Próbowałem przeprowadzić twardy reset, ale, po krótkim mignięciu androidka z flakami na wierzchu, ukazuje się obrazek leżącego łobuza z wykrzyknikiem w czerwonym trójkącie.

Podobno to uwalony rom... próbowałem podmienić, ale żaden z softów, które znalazłem nie chce się skomunikować z urządzeniem :(

Wspomóżcie proszę radą, lub sznurkiem do rozwiązania problemu (na serweis nie mam zamiaru ani możliwości tego cudu techniki wysyłać).

P.S.

Ewentualnie poradźcie jakiś sofcik do wgrania andka, proszę (livesuit nie działa, bo komp nie chce znaleźć setrowników)

P.P.S.

poszukałem, proszę tylko o info, czy dobrze pojąłem: ustrojstwo nie ma guzika "home", podłączyć klawę usb, na kartę zapodać obraz andka, odpalić do wywróconego robocika, home, wyczyścić i załadować obraz systemu. Dobrze będzie?

Edytowane przez beny_thc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm poradziłem sobie wypalając obraz na kartę. Serdecznie dziękuję za, tak masowo udzielane, porady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi