Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
krogul252

Słaby zasięg w sieci Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój kolega nabył ostatnio Ace 2 w plus,wcześniej miał starą nokię na której miał bardzo dobry zasięg w plusie

teraz na tym Ace 2 ma kreskę,dwie i nie wie co jest grane.Telefon jest nowy i nigdzie mu nie spadł co to może być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to ogólnie chyba wada tego modelu. u mnie też ma słabszy zasięg niż mój starszy i5800, zarówno w Orange i wcześniej w Play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na poprzednim modelu nie smart też miałem np w pracy pełny zasięga na ace bywa, że i jedna kreska. Niemniej jednak nie wpływa to na jakość rozmów. U mnie jednak występuje jedna mała wada podczas odbioru połączenia przez 2s nikogo nie słyszę. Mam tak teraz i na poprzednich dwóch telefonów. Chyba wina T-mobile sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

/Regulamin pkt. 4.6/

To raczej wina samsunga. Miałem poprzednio samsunga E2370 i B2710 i było tak samo że nie było słychać przez około 2 sekundy

Edytowane przez patryk48

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Ja mam porownanie z HTC Wildfire - zawsze w domu mialem 5 kresek i teraz na Ace 2 tez mam 5 kresek - inna sprawa ze w odleglosci 500 metrow mam nadajniki Plusa. To wszystko sie sklada , taka a nie inna nierownosc terenu , daleka odleglosc do stacji bazowej. I ja naprawde nie mam na co narzekac - wiec panowie nie szukajcie winy po stronie telefonu tylko raczej po stronie sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie Samsunga nie, poprzednio w Zte i wcześniej w noki to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do 2 sekundowych przerw to raczej problem androida aniżeli konkretnego producenta ( miałem tak m.in. na ZTE ). Jest w GP jakaś apka która to niby niweluje ale nie pamiętam jej nazwy. Zasięg w Ace rzeczywiście do najlepszych nie należy. Tu gdzie obecnie mieszkam ( 80tyś. miasto, parter w bloku ) na Edge łapie mi 1-3 kreski gdzie Galaxy Nexus nie słynący z jakiegoś wybitnego zasięgu ma zawsze 2-4 ( Play ).

---------- Post dołączono o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

...i teraz na Ace 2 tez mam 5 kresek...

Ace 2 ma na skali tylko 4 :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie dawno też zostałem użytkownikiem ACE II, i zasięg stał się moim jedynym problemem z telefonem, zawsze 3/4 kreski, a na 'ejsie' mam zaledwie 1.. nie wiem co jest no ale cóż.. w domu nie mam wogóle zasięgu a moja rodzina wszyscy po max .. też w plusie :mad::mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grzegi

Jeśli w tym samym miejscu, u tego samego operatora wyniki różnią się znać znacznie to oddaj do serwisu.

Wysłane z mojego GT-I8160

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakos nie mam teraz czasu checi i sily oddawac telefonu .. jednak dzieki

Kserowane z ACE II - Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi