Skocz do zawartości
Kolos28

[DYSKUSJA]Jaką masz wersję SXJ

Rekomendowane odpowiedzi

Kolos28
    Napisano (edytowane)

W jednym z tematów zauważyłem OT na ten temat, więc postanowiłem założyć stosowny wątek, w którym możemy dyskutować na tema posiadanej przez Nas wersji ;)

Ja posiadam telefon z 12stką w kółeczku z dwunastoma kropkami V3

To by tłumaczyło dobrą wydajność Jotki. Mam czarną wersję zakupioną jakoś w środku Grudnia ze srebnymi napisami SONY ;)

Myślicie że te oznaczenia naprawdę oznaczają weraję telefonu?

W sumie to by potwierdzało tezę o innej jakości tworzywa z jakiej wykonany jest procesor :D

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maciu

Mam takie pytanie dot. "wersji" J'otek. Z drugiej strony klapki jest oznaczenie (u mnie jest to V2) i data/miesiąc produkcji telefonu/klapki, jaką Wy macie ?

10 miesiąc 12 rok V2 u mnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To samo, z tyłu na plastiku 12 w kółku, dookoła tej dwunastki 10 zakropkowanych pól i dwa puste, obok po prawej V2.

Jotka z grudnia '12.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maciu

10 zakropkowanych tj. 10 miesiąc produkcji, kolega ma v3 na klapce i ma 12 miesiąc i 12 rok, telefon jest lżejszy, klapka jest z innego tworzywa, napis xperia jest idealnie biały, a nie szary tak jak u mnie, dotyk/szkło mineralne jest z innego materiału, w dotyku jest miększe i nie robią się "zamazy" z palców.

Podejrzewam, że bebechy też są inne, inaczej chodzi system u Niego (oryginalny 4.1 od Sonego).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szok, mój fon zakupiony był w grudniu, czyli w sklepie przeleżał 2 miesiące. Czyli gdyby był rzeczywiście z grudnia, to by był V3 z cechami, które wymieniłeś. No szkoda :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maciu

Boli mnie to, że Sony popełnił tak wielki błąd wypuszczając "dwie wersje" J'ki, a może nawet 3 lub więcej... Nie wiem.

Pewnie spowodowane to jest błędami/awariami poprzednich "modeli" J'ek (Wadliwy głośnik do rozmów, charczący, częste wieszanie się, brak reakcji na dotyk i może inne, te co spotkałem się z nimi to wymieniłem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szkoda ze juz nie moge sprawdzic mojego modelu,lecz ja zakupilem jakos w listopadzie tygodniowy egzemplarz,ale pownie wyprodukowano go wczesniej i mi nie sprawial klopotow w uzutkowaniu,sadze ze bebechy sa we wszystkich jednakowe a tylko plastik z ktorego wykonano obudowe mogl sie zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Kris najprawdopodobniej rodzaj kamienia czy jakość tak z jakiego wykonany jest procesor!

Inaczej nie było by takich rozbieżności w wydajności ;)

Taka sama historia była w HTC Wildfire S ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up,nie wiem czy to tak jest,napewno kazdy procek sie rozni od siebie chociaz niby wykonany z tego samego materialu to bedzie bardziej lub mniej stabilny od drugiego i z tad rozne zachowanie fonow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Ja wiem jak to było z WFS, te z najgorszego tworzywa były takie zamulacze i nie tolerowały nawet "grama" podkręcenia procka a te z najlepszego tworzywa z fabrycznego 600Mhz kręciły się prawie do 900Mhz :D

Zwróć uwagę jak mi nie wierzyliście co do RAMu a zawsze miałem go więcej i to sporo więcej, niezależnie czy system był czysty czy zapchany 50 apkami w tym z 20 grami które miały po 2GB danych :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi