Skocz do zawartości
unreal

Jaki najlepszy rom do HTC WIldfire S A510e ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jakie polecilibyście romy do HTC WFS?

aktualnie używam cm9, który mi sie już można powiedzieć znudził i właśnie dlatego chciałem wgrać jakiś inny, przetestowany przez was..:)

Edytowane przez Arek Kaczka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2525765

"Przetestowalem około 30 ROMÓW ... tego mam od 2 mc i all działa szybko sprawnie - idealnie. Procek podkrecasz do 790-800 i śmiga, dodatkowo opcja spustu migawki aparatu przyciskiem power, rom co prawda z wersją systemu 2.3.7 ale to nic nie przeszkadza. Oczywiście parę śmieci systemowych trzeba po prostu usunąć, no i wiadomo że trzeba zainstalować odpowienie gappsy - pod wersję systemu android 2.3.7

Odkąd mam ten ROM żadne błędy nie wyskakują - jedyny i niepowtarzalny ROM ;-)"

Wystarczy poszukać - 1 temat wyżej ... polecam ten ;-)

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leto024

ja też na tym ROMIE śmigam i muszę przyznać że jest świetny. Wiec mogę go z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nabutayeb , leto024. Zainstalowałem polecany przez was system [Rom][2.3.7]KitKat_CM7.2 Ale mam jednak problem, udało mi sie koniec końców go uruchomić - wgrałem kernela cm9-cm10_wfs-2012_kernel i jakoś wystartował. Wcześniej widniał jedynie biały ekran.

Problem polega na tym, że ekran czasami wyświetla się na zielono (np przy zmiane pozycji telefonu z pionowej na poziomą) - jak to usunąć? bo podejrzewam że nie jest to bug ROMu który jest tak zachwalany.

Sam telefon na tym ROMie również b. długo się włącza.

Może to wina kernela? Jaki wy macie zainstalowany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Potrzebny jest mi ROM do Wildfire S, który spełni kilka wymogów: w pełni sprawna kamera, sprawny GPS, najlepiej z kernelem z podkręconym prockiem i żeby miał jak najmniej śmieci. Obecnie mam LightSense, ale problem jest z GPSem i co pół godziny wiesza się. :/

CM działa dosyć płynnie, ale nie działało mi kilka aplikacji, np. od kamery.

Edytowane przez mgcompany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Posiadam fabryczny rom i postanowiłem go zmienić na coś lepszego i stabilnego co byście polecili ? bo na tym fabrycznym już nawet FB mi nie działa i strasznie sie zawiesza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aktualnie jadę (już prawie 2 tyg.) na [ROM] [4.2.2] [uNOFFICIAL] CyanogenMod 10.1 [by OWL PROJECT] [Marvel]

[ROM] [4.2.2] [uNOFFICIAL] CyanogenMod 10.1 … | HTC Wildfire S | XDA Forums

ale na ciut nowszym update (ruski a jakże) - poprawiony teth

[ROM] [4.2.2] [uNOFFICIAL] CyanogenMod 10.1 [by OWL PROJECT] [Marvel] [16.06.2013] - Post #1285 - XDA Forums

i jest ok

karta 16gb i cronmod - pamięć wewn. 3,5gb jeszcze :PP

[TUTORIAL] Increase your internal storage on… | HTC Wildfire S | XDA Forums

polecam

dorzucam screen

post-137780-14255755045346_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    esc0re

Gdy probuje zainstalowac w/w ROM, wyskakuje mi "assert failed(...)status 7 installation aborted." Czym to jest spowodowane? Probowalem tez innego polecanego ROM (Kitkat CM 7.2) i jest to samo. Jak temu zaradzic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dinomc

Najlepsze romy do WFS to 4.1.2 ,szybkie,wpelni sprawne kamera ,hotspot gps wszystko dziala jak nalezy.Posiadaja duzo wolnego miejsca na apk ,hociaz warto odexowac te romy dla sprawniejszego dzialania.Procesor nalezy ustawic na min245 max768mhz ,smartass v2 sio.Wyzsze podkrecenie skutkuje wylaczaniem przegladarki po kilku min na kazdym romie do WfS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi