Skocz do zawartości
Skoczek135

Pokrowiec vs Gelskins

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam sie co by bylo lepsze dla mojego Desire :) Mysle ze ten telefon bedzie u mnie na duzej i nie chcial bym go zniszczyc wiec sie zastanawiam nad tymi dwiema ochronami telefonami.

Co byscie polecili?

Jakas wsuwke czy gelskins ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wsuwka to jak chcesz sprawdzic np godzine, odebrać połączenie lub co inego to musisz zawsze wyciągnąc ten telefon, przy gelskinie tego nie masz :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ale co jest bezpieczniejsze :D i bardziej funkcjonalne :D

Czy jesli spadnie mi desire w gelskinie to cos sie strasznego moze stac? Zaamortyzuje troche upadek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Gelaskin to chroni raczej przed mniejszymi rysami, upadek moze roznie sie skonczyc, i na przyklad rogi w gelaskinach przewaznie sa wyciete, a one sa najbardziej narazone na "obrazenia".

Wsuwka czasem jest upierdliwa, ale dobrze zabezpiecza, tylko przy wyciaganiu tez moze ci wypasc ;) ... ale wydaje sie dobra jak sie przyzwyczaisz do tego ze musisz uzywac obu rak do kazdego sprawdzenia i chowac gdzies wsuwke podczas uzywania tel.

Moze jakis pokrowiec ktory by nie ograniczal funkcjonalnosci. Jestem przeciwnikiem chinskich plastikow, ale recznie szyta skorka na pewno nie oszpeci telefonu.

Sam posiadam zestaw gelaskin+wsuwka skorzana do motki ;P

([email protected])

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to mam rozkmine :D Albo bede liczyl na wygode (gelskin) albo na bezpieczenstwo (pokrowiec).

Mam pytanie. Czy desire ma taki sam ekran jak milestone? Bo mm ma cos takiego ze ciezko go zarysowac. W desire jest to samo czy nie?

A wracajac do tematu to cos sie napalilem na te gelskin :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Desire ma hartowane szkło z tego co wiem.

Jutro Ci wrzuce fotki gelskina na desire;)

Przepraszam za spóźnienie, nie mogłam dorwać sie do aparatu;/

ImageShack Album - 6 images

//KD: nie pisz jednego posta pod drugim, używaj opcji "Edytuj".

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli wsuwka to jak chcesz sprawdzic np godzine, odebrać połączenie lub co inego to musisz zawsze wyciągnąc ten telefon, przy gelskinie tego nie masz :D

Ja kupiłem i pokrowiec i silikona. Pokrowiec taki: https://www.dealextreme.com/details.dx/sku.40158 i jestem zadowolony. Przez to wycięcie na górze mogę odchylić i bez problemu sprawdzić godzinę czy co tam siedzi w pasku powiadomień. Łatwo też złapać i wyciągnąć telefon. Kupiłem też https://www.dealextreme.com/details.dx/sku.39926 i tego to użyję raczej jak będę na rower jechać, by w to włożyć i do torby pod siodełkiem i być spokojnym, że nie wyjmę zmasakrowanego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam czegoś takiego.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=F4J_0wqreNo]YouTube - Etui Quality Line Carbon Fiber do HTC Desire[/ame]

Trochę ćwiczeń i jedną ręką można śmiało obsługiwać telefonik przy czym etui chroni zarówno ekran jak i całość urządzenia.

Nie szpeci jak "guma" i myślę jest poręczniejsze od wsuwki.

Cena myślę też znośna bo około 40 PLN na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A widzisz nie pomyślałem o tym.

Sam praktycznie nie korzystam z GPSu wiec w sumie nie ma się czemu dziwić.

Tak czy inaczej wciąż jest to ciekawa propozycja.

Edit. Testowałem nieco GPS podczas nawigacji na dłuższej trasie i ten magnesik w niczym nie przeszkadza - przynajmniej ja nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości. Sygic dokładnie określił moją lokalizację po czym bezbłędnie doprowadził do celu. Wygląda na to, że magnes jest zbyt słaby by zakłócić funkcje GPSu.

Edytowane przez Yoshihiro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi