Skocz do zawartości
mlynarz

Jaką wybrać ładowarkę samochodową do Xperii T, z oferty EuroRtvAgd lub MediaExpert

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czy moglibyście polecić mi jakąś ładowarkę samochodową dostępną w euro rtv agd lub w media expert? Niestety sklep sony mobile nie ma na stanie ładowarek do naszych XT, a ładowarki potrzebuję na czwartek więc zamawianie w internecie niestety nie wchodzi w grę.

Czy ktoś z was używa może ładowarki nie wyprodukowanej dla SONY? Jak się sprawuje? Może są jakieś parametry, na które mam zwrócić uwagę?

Ponadto, czy w w/w sklepach są jakieś dobre dla naszych XT zestawy samochodowe obejmujące uchwyt+ładowarkę?

Edytowane przez mlynarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    [/WARNT]

Proszę o poprawienie tematu i dopisanie, że chodzi o sklep a nie internet, będzie łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj.

Oryginalna ładowarka od NOKIi albo taka, która ma na wyjściu PRZYNAJMNIEJ 1,5 A (natężenie) inaczej ładowanie telefonu w samochodzie (podczas jego pracy np nawigacja i inne programy) będzie znikome, nie naładuję się bateria do 100% tylko zatrzyma się rozładowywanie... sam tak miałem kilka razy.

Warto zaznaczyć iż ten temat był poruszany , na słabych ładowarkach nasza T-etka może nawet nie ruszyć( telefon nawet nie wykryje że ma podłączoną ładowarkę , w tym wypadku samochodową)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

już kupiłem w EuroRtvAgd :

post-98001-14255724765057_thumb.jpg

niestety dosyć ciężko wchodzi w otwór micro usb; boję się, że może mi to rozluzować ten otwór i fabryczna ładowarka stacjonarna może zacząc stwarzać problemy.

uzywał ktoś powyższego produktu?

Notatka od Moderatora: Chinchilla
    wykrzyk.png Proszę o przyswojenie sobie zasad wrzucania zdjęć na forum http://forum.android.com.pl/f766/zasady-wklejania-zrzuta-w-ekranu-zdjae-ae-w-dziale-sony-295322/
    Edytowane przez Chinchilla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładowarka PHILIPS kupiona w Biedronce ,ma dwa wyjscia usb do ładowania tel.Na wyjscu ma 2.1 A i pieknie ładuje Xperie T.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio kupiłem 2.1A i niestety jeżdżąc na navigacji google szybciej akumulator się rozładowuje niż ładowarka jest w stanie naładować. Dla porównania sprawdziłem też na ładowarce 2.1A innego producenta i to samo.

Ile minimum musiała by mieć amperów ładowarka aby swobodnie korzystać z navi google?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie dawno sam złożyłem ładowarkę z 3A, ale moja T i tak ładowała się jak z portu USB - czyli spowalniało tylko rozładowanie. Wydaje mi się, że telefon nie rozpoznaje oryginalnej ładowarki sieciowej i nie ładuje w trybie szybkiego ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak jest.

Ja używam ładowarki do Noki 1A i ładuje bez problemu. 3A to troche za dużo, bo bateria sie makabrycznie nagrzewa i traci żywotność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3A to troche za dużo, bo bateria sie makabrycznie nagrzewa i traci żywotność.

Niby jakim cudem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie ładowałeś akumulatorów? Zależnie od prądu ładowania inaczej się nagrzewają. Akumulatory są bardzo wrażliwe na temperature. Ktoś na forum zostawił telefon pod poduszką a telefon cały czas się tam gotował. W serwisie powiedzieli, że Acu. padło. Jak ci nie szkoda telefonu to ładuj sobie na 3A, twój problem.

Radze nie ryzykować z chińskimi ładowarkami 3A bądz więcej jeśli kochacie swój sprzęt. 2A jest już wystarczające.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi