Skocz do zawartości
satosh789

Mam problem z żywotnością baterii, co może być tego przyczyną ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć, mam problem z moim telefonem, moja bateria po 7 godzinach w trybie bezczynnym tzn. nikt ją nie ruszał (pomijając fakt, że niekiedy sprawdzałem godzinę w szkole) to po tych siedmiu godzinach bateria spadła o 30% (z 100% na 70%) co mnie bardzo niepokoi gdyż telefon wytrzymuje mi około 17godzin bez ładowania co mnie martwi. Powiedzcie od czego to jest zależne i co można z tym zrobić. :C

P.S. Telefon jest nowy i ma 2 miesiące.

Edytowane przez satosh789

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Jest wiele przyczyn słabej żywotności baterii np. mógł Ci spaść telefon wskutek czego bateria zostało uszkodzona i nie spełnia swojego zadania tak jak powinna . Ważne pytanie na początek : Od kiedy masz tą baterię i czy jest to Twoja pierwsza ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Telefon jest nowy, ma z 2 miesiące, ale jak pytałem się znajomych to im trzyma telefon po 2 dni przy normalnym użytkowaniu.

(tytuł tematu poprawiłem)

Edytowane przez satosh789

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mesior

Miałem to samo z nexusem. W zakładce bateria sprawdź co ci ja tak obciąża. Ja miałem 'serwer mediów' zzeral mi 40 procent. Po pewnym czasie wszystko wróciło do normy.

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam podobnie z żywotnościa z tym,że telefon w opcjach zużycie baterii wskazuje 100% zużycia na wyświetlacz - obecnie mam taką sytuację..... a przekaz danych włączony non stop, używam też aplikacji i gier ;/ wersja andka 2.3.6 wgrana w serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak zrobić screena z tego programu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi