Skocz do zawartości
apa-sf

ręczne łączenie kontaktów z facebook poza timescape

Rekomendowane odpowiedzi

apa-sf

Na chwilę obecną wiem, że poza kontaktami, które i w książce telefonu i na facebook mają takie same imienia i nazwiska, mogę ręcznie łączyć kontakty poprzez timescape. Muszę poczekać, aż dana osoba zapostuje na facebooku, wiadomość ukaże mi się w timescape i mogę taką osobę ręcznie powiązać z kontaktem w telefonie.

A czy istnieje możliwość ręcznego wiązania bez czekania aż trafi się na wiadomomść w timescape?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o ile dobrze cie zrozumialem to mozesz zsynchronizowac kontakty z fb i googlami, powinny wszystkie pojawic sie w ksiazce. potem wchodzisz na kontakt -> edit -> menu i masz tam polecenie polacz kontakty, wskazujesz na ten drugi i informacje lacza sie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    apa-sf

Nie podoba mi się to.

Przykład:

mam w telefonie kontakt Czesiek tylko z numerem telefonu. Mam też tę osobę z imienia i nazwiska, z mailem itd w FB. Odpaliłem edycję kontaktu "czesiek", edit, połączyłem z kontaktem z imienia i nazwiska i... nie mam cześcia z danymi FB, tylko ten kontakt imię i nazwisko - chciałem w drugą stronę, a w drugą stronę łączenia wykonać nie mogę, bo podczas przeglądania książki adresowej kontakty FB z imienia i nazwiska w niej nie figurują...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To fakt, po połączeniu kontaktów z książki, googla i FB zespolony kontakt dostaje obligatoryjnie nazwę z jaka widniała w FB i nie potrafię tego zmienić. Jeśli połączone kontakty miały różne zdjęcia, to klikając dłużej na wybrane zdjęcie można je zrobić domyślnym dla zespolonego kontaktu. Nie da się tego zrobić z nazwą niestety ani nie da się zmienić nazwy z FB :(

A może ktoś sobie poradził ze zmianą nazwy połączonych kontaktów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Normalnie synchronizacja zdjęć kontaktów z FB to jest jakas katastrofa!!! Nie mogłem z nimi dojść dzis do ładu ... Milion kontaktów a jak się powiąze jeden z drugim to jednemu zmienia nazwe na tą z FB, a innym zostawią tą z pierwotnej ksiazki tel... Czy ktoś z was ma jakies porady jak elegancko zsynchronizowac fotki z FB do kontaktów zsynchronizowanych z kontem Google ? Ja dzisiaj cholery juz dostawałem ... U mnie w HTC Desire HD elegancko samo łączy kontakty z ksiazki z kontaktami z FB a tutaj to jakas kompletna porazka :/ A chciałem narzeczonej ładnie wszystko zsynchronizować ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kilik

Też mam ten problem i dodatkowo szlag mnie trafia bo nie wiem jak ustawić żeby pokazywało zdjęcie z kontaktu z książki a nie to kiepskiej jakości z facebooka. Gdzieś na forum był temat o kiepskiej jakości zdjęć z timescape ale chyba poleciał, ma ktoś linka? Bo nie wiem co tam było nawet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adiksw

Mnie też już to doprowadza do szału. Mam xperia x10 mini pro i tyle się męczę ale widzę że nie da rady, jak jest włączona synchronizacja z facebookiem to zawsze wyświetla się z niego nazwa :/

Tylko czy oczekując zmiany wyświetlanej nazwy kontaktu żądam zbyt wiele? :facepalm: Co facebook traktowany jest jak wyrocznia prawdy i idealności, a ja jestem debilem i nie mogę zmienić sobie nazwy kontaktu? :zabawa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dkanke

Będąc na karcie kontaktu, tapnij "Połączono" w prawym górnym rogu, teraz "klikając" na zdjęcie możesz wybrać, które ma być domyślne. Tak samo postępujesz z nazwą.

Taką informacje znalazłem w sieci i tak też jest. W kontakcie nie musimy nawet klikac edytuj. Klikamy połączono i tam mamy u góry zdjęcie z małym "ptaszkiem" - po kliknięciu wybieramy jakie zdjęcie chcemy aby się wyświetlano. Obok jest nazwa - po kliknięciu wybieramy nazwę ktora ma się wyswietlac. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adiksw

To ja na xperii X10 mam chyba jakoś inaczej to rozwiązane :/ Nie mam żadnego "połączono"

p1040294b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fafiq

Nie ma tam żadnego połączono, w prawym górnym rogu jest tylko znak nieskonczonosci.

Tapnięte za pomocą Xperii X8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi