Skocz do zawartości
Aferka

Problemy,pytania po aktualizacji do JB

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety flashtool i wgranie 4.1.2 (6.2.B.1.96) dwa razy pochodził z pół godziny i znów restarty jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    co do bateri i restartów to taki urok JB dopracowanego przez sony... musimy czekać na poprawki

Ty tak na poważnie? Restarty jako standard zachowania Xperia S? A skąd ta wiedza pochodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolego czytaj ze zrozumieniem to jest standart w JB który wupiścilo sony na xperoe s nie dzieje się tak u wszystkich lecz na niektórych telefonach ... podobnie było z Xperia U po wypuszczeniu ICS bład sam z czasem znikał a z wypuszczeniem nastepnego softa znikł całkowicie...kolego ciavinho jak u Cb z tym wifi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pisałem wszystko sprawne co chce zrobię ale z kad restarty?Dam S-ke na serwis albo sprzedam i tak sie zakonczy przygoda z Sony a szkoda bo nawet smigał ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poczekaj może na następną aktualizacje albo zainstaluj soft z końcówką .200

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spróbuje cofnąć sie do ics wczoraj znów ok 6 godzin pracy i to samo obserwacji ciąg dalszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Snapy7

czytam i czytam i dziwię się trochę.

Ja ze swoją Eską nie mam takich problemów. kompilacja nr 6.2.B.1.96.

nic się nie tnie nie restartuje wifi działa bezproblemowo tylko ta bateria ;/ ....ach ten urok smartfonów

Polecam zainstalować standardowego roma prosto od sony NIE BRANDOWANEGO! i użyć przy instalacji opcji wipe i wyczyścić calutki telefon>

ps. kiedyś jak instalowałem roma i nie użyłem opcji wipe nie miałem dostępu do wszystkich opcji np. pisania głosowego. Może w tym tkwi Wasz problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Canaris

Ja także nie mogę powiedzieć złego słowa o eSce. Miałem kilka smartonów wcześniej na Androidzie i ten jest pierwszym,który uważam za niemal doskonały. Bezpośrednio przed eSką miałem Xperię P i to była istna droga przez mękę: restarty, zawieszenia, dziwne zachowania. Za jedną z największych zalet S uważam błyskawiczne NATYCHMIASTOWE ustalanie lokalizacji GPS. Nieźle radzi sobie także w pochmurne dni a także w budynkach. Żaden wcześniejszy smartfon jaki posiadałem nie radził sobie z tym najlepiej.

Odblokowałem bootloadera ale cały czas jestem na najnowszym stocku (zrobiłem tylko roota i wywaliłem rzeczy,których nie używam) od Sony. Wszystkie customy uważam za takie wersje beta -wiecznie coś nie działa a ja potrzebuję telefonu niezawodnego i taka jest właśnie eSka na stocku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi