Skocz do zawartości
Aferka

Problemy,pytania po aktualizacji do JB

Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualizacji nie działa Illumination Bar Notofication, niby się odpala ale jak przyjdzie sms lub nieodebrane połączenie po prostu nie świeci. Pewnie za jakiś czas wyjdzie update do tej aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzysta ktoś z aplikacji poczta Yahoo? Bo po wgraniu JB mam taki problem że przechodząc do odczytywania widomości ekran miga tak z 3-4 razy czasami mniej. Na ICS'ie takiego problemu nie było.

Po za tym internet to jest jakaś masakra na EDGE wczytywanie stron trwa wiecznie...

Na HSPA jest lepiej ale i tak w porównaniu do ICS'a to kiepsko to wygląda na ICS'ie miałem wyniki w przedziale 3500-4500 kbps - down, 700-1200 kpbs - up i ping do 80 ms. A na JB to tak 700-1500 kpbs - down, 200-300 kbps - up a ping to od 299 w górę. No i jeszcze dioda ale to chyba najmniejszy problem bo idzie się przyzwyczaić.

Co do aparatu i kamery, kupowałem SXS że będę robił dużo zdjęć i kręcił filmów a od zakupu to nakręciłem może 2 filmy i cyknąłem z 50 fotek więc problem jakoś mnie zbytnio nie dotyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koem

Mnie telefon dzisiaj zaliczył "zgona". Leżał sobie na stole, podszedłem bo wydawało mi się ze coś przyszło, chce uruchomić wyświetlacz, nic... Pomyślałem, że się wyłączył. Próbowałem włączyć i też nic. Uratowało power + volume up.

Wczoraj po instalacji chwile bawiłem się konfiguracją i telefon przez 5 minut zeżarł 15% baterii.

Z ciekawości odpaliłem Google Now i prócz pogody nic się na razie nie wyświetla (ale ja nie wiem w zasadzie jak to działa i na czym to polega więc nie jestem w stanie stwierdzić czy to działa jak należy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie przestał działać Facebook Connect przy logowaniu do aplikacji. Przykładowo odpalam Any.DO, daję opcję zalogowania przez FB i:

przy wyborze stockowej przeglądarki pisze, że nie może otworzyć strony

przy wyborze Chrome'a niby odpala, ale strona jest pusta i nic się nie loguje

BTW - ktoś mówił, że w JB nie będzie już stockowej i tylko Chrome?

I drugi case - wysyłam SMSa po linka do T-Mobile MyWallet, dostaję zwrotkę, że wszystko mam zgodne, po chwili przychodzi SMS, klikam i - niezależnie od przeglądarki - pisze mi, że mój telefon nie obsługuje tej aplikacji. Qui huy, że się tak z wietnamska wyrażę? :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zauwazylem ze po wgraniu paczki prerootet od Dooma nie pobral mi na poczatku ustawien internetu i mms dla play. Jak juz zrobilem to sam nie umiem wyslac mms. Caly czas w kolejce. I jeszcze jeden problem. USSD Checker nie bangla, error wyskakuje co chwile.

Telepatycznie wytapatalkowane z Sony Xperia S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie póki co wszystko śmiga, poza jednym małym szczególikiem. W nocy zostawiłem jak zwykle telefon podłączony do ładowarki. Rano dioda powiadomień oznajmiała kolorem zielonym że fonik się już nakarmił, ale jak odłączyłem od ładowarki to dioda dalej bezwstydnie mnie okłamuje i dalej świeci na zielono :E .

A swoją drogą to czy w JB na XS jest opcja jakiegoś szybkiego włączenia Google Now gestem tak jak ma to miejsce np. w Nexusie 7 czyli że od klawisza Home pociągnę palec w górę i włącza się Google Now? Pomijam oczywiście opcję widgetu z którego teraz korzystam ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny case. Po restarcie zerują się domyślne ustalenia klawiatury (przełącza się ze SwiftKey na stockową), a transmisja danych ustawia się wyłącznie na Edge. Trzeba wejść w ustawienia, wybrać tylko WCDMA i z powrotem WCDMA (prefer.)/GSM.

Kurczę, działa to płynniej, bezdyskusyjnie, ale cholera mnie bierze, że w update'cie opóźnionym o miesiąc jest tyle niedociągnięć!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SwiftKey zna ten problem, wina prawdopodobnie leży po stronie aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SRX069

A ja mam pytanie: Do czego służy tryb TTY w ustawieniach połączeń?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ThaweK
    A ja mam pytanie: Do czego służy tryb TTY w ustawieniach połączeń?

Teletype. Tekst dla nie słyszacych

Wysłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi