Skocz do zawartości
Radexpl

Spolszczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ze Motorola planuję już inne telefony, możliwe że nawet sprzedać Milestone 2 zostanie niedługo zakończona.Milestone 2 na pewno nie zyska popularności jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdę mówiąc trochę się temu dziwię . Telefon jest naprawdę świetny . Jak dla mnie mistrzostwo świata .

Gdyby na obudowie było wytłoczone HTC to ludzie inaczej by podchodzili do MM2.

Zobaczcie jak świat się zmienia . Jeszcze niedawno Nokia wyznaczała trendy , a teraz co Tajwan rządzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysle ze raczej to prawda ze MM2 nie zostanie wprowadzona do PL.W EuroAgd byl ten telefon przez dluzszy czas w ofercie w przedsprzedazy i nagle pod koniec stycznia zostal usuniety z oferty wiec wydaje mi sie ze MM2 nie zadebiutuje na naszym rynku w sumie troche mnie to dziwi bo telefon wcale taki zly nie jest ale szalu tez nie robi mialem przez miesiac i sprzedalem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

Na FB też dowiedziałem się, że są coraz mniejsze szanse na wprowadzenie M2 na polski rynek.

Nadal trwają rozmowy dotyczące wprowadzenia Milestone 2 do Polski. Musimy jednak przyznać, że szanse na wprowadzenie są coraz mniejsze, ze względu na brak porozumienia w tej sprawie z kanałem sprzedaży.

Założyłem jeszcze wątek na profilu Moto EU. Mają odpowiedzieć w najbliższym czasie.

W marcu chciałem kupić ten telefon, ale mam coraz większe wątpliwości - nie chce kupować telefony z zerowym wsparciem. Na XDA też niewiele się dzieje...

Jak do w marcu nie powstanie żaden nowy rom, co oznaczałoby, że coś tam się dzieje, to będę rozważał kupno androida innej marki :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na FB też dowiedziałem się, że są coraz mniejsze szanse na wprowadzenie M2 na polski rynek.

Założyłem jeszcze wątek na profilu Moto EU. Mają odpowiedzieć w najbliższym czasie.

W marcu chciałem kupić ten telefon, ale mam coraz większe wątpliwości - nie chce kupować telefony z zerowym wsparciem. Na XDA też niewiele się dzieje...

Jak do w marcu nie powstanie żaden nowy rom, co oznaczałoby, że coś tam się dzieje, to będę rozważał kupno androida innej marki :/

Ja przesiadlem sie na Samsunga Galaxy S i wogole nie zaluje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

To dlaczego M2 nie zdobywa skoro jej jedynym potencjalnym konkurentem jest Desire Z z tym śmiesznym mechanizmem rozkładania. Czyżby zablokowany bootloader odcisnął takie piętno na Moto? Defy cieszy się niezłą popularnością. Są nawet do niej ROMy już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r4dzio

To jak? Będzie MM2 w końcu dostępna w PL czy nie? Bo nie ukrywam, że bardzo czekam na nią. Angielski znam, ale wiadomo to nie to samo.. No i będzie problem z jej ceną i dostępnością.. :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi