Skocz do zawartości
grobla95

Brak dźwieku multimediów (jakby cały czas były podłączone słuchawki). Co robić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem z moim LG Nexusem 4, ze nagle dzisiaj, nawet nie wiem w którym momencie, stało sie coś takiego, ze nie działa mi w telefonie w ogole dźwiek multimediów. Dzwonek dzwoni, smsy jak przychodzą tez, budzik też. Jak włącze muzyke albo gre - cisza. Tak samo gdy pisze smsa i powinno byc słychac dzwiek klawiszy, tez nic. Gdy włącze muzyke (odtwarzacz pokazuje ze gra) i ją podgłaszam do fulla,telefon pokazuje, ze długotrwale słuchanie głośnej muzyki powoduje utrate słuchu, czyli tak jak przy podlączonych słuchawkach. Jak podłącze słuchawki, w nich normalnie gra. Słuchawki podłączalem ostatnio wczoraj i po tym czasie dźwieki działały, stalo sie to po prostu jak telefon leżał w torbie. Sam głośnik jest sprawny. Tylko telefon jakby sobie ubzdural ze słuchawki są podpięte.

Gdy w opcjach dźwieku podgłaszam dzwonek i budzi, normalnie słychac, gdy przesuwam suwak z multimediami - głucha cisza. Pomocy !! Co mam z tym zrobic ? Probowałem miekkiego resetu ale nic nie dało. Podłączałem słuchawki i wypinałem ze 20 razy i tez nic.

Notatka od Moderatora: piotrlis
    wykrzyk.png Przenoszę do odpowiedniego działu.
    Edytowane przez robert1922
    edycja tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

naprawiałeś software?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi