Skocz do zawartości
grzesiek1945

KERNEL [Apolo JB 4.15,7.3, 8 ][SAMMY ROMS and AOSP]

Rekomendowane odpowiedzi

brzytew

Mi się telefon zacina podczas gier i tu lipa. A bateria 4h na odpalonym ekranie. Ale ja mam fona 1.5rocznego i przydałoby się wymienić

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie oraz Panie, niestety lub stety ale sprzedałem swojego szajsunga, chętnie oddam wątek komuś chetnemu który będzie uaktualnial pierwszy post o nowe wersję, ktoś jest chętny? Chyba każdy by sprzedał jak by mógł kupić nowy htc one x za 900 złociszy :) powracam do mojej najulubienszej marki :D

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Dla mnie S2 jest idealny jeśli chodzi o wymiary. A sprzętowo i programowo też jak najbardziej mi odpowiada.

Chętnie bym się podjął kontynuacji tematu, ale niestety brak czasu przez pracę...

wysłane za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panowie oraz Panie, niestety lub stety ale sprzedałem swojego szajsunga, chętnie oddam wątek komuś chetnemu który będzie uaktualnial pierwszy post o nowe wersję, ktoś jest chętny? Chyba każdy by sprzedał jak by mógł kupić nowy htc one x za 900 złociszy :) powracam do mojej najulubienszej marki :D

Ja bym downgrade raczej nie zrobił ;p. Ale to tylko moje zdanie.

Kernel testowałem przez kilka dni. U mnie niestety się nie sprawdził, występowały różne dziwy, do tego bateria trzymała jak na każdym innym jądrze. Czas działania wyświetlacza to zawsze max 2-2,5h, po prostu zajeżdżam każdy telefon.

Wysłane z SGS II | Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

A sprawdzałeś kilka wersji? Light, regular, v0 ? Na każdym tak samo? U mnie ten kernel to rewelacja. Jak wcześniej musiałem ładować telefon dwa razy dziennie, tak teraz po całym dniu nadal mam jeszcze zazwyczaj kilkanaście procent baterii... Nie wiem, jak sprawuje się w grach, bo nie gram.

wysłane za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Apolo configurator bawiłem się tymi kilkoma opcjami, jednak efekty były najwyraźniej mierne, skoro bateria leciała na oczach. Do tego zdarzyły się przycięcia interfejsu, co spowodowało mój powrót do Dorimanx. Aktualnie męczę się z brakiem wykrywania karty pamięci w systemie, pod recovery jest widoczna. Może ktoś przechodził przez podobny problem?

Wysłane z SGS II | Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tumirek

@up

Miałem podobnie po podpięciu pod kompa zauważyłem dwa foldery które ważyły niby powyżej 100 giga musiałem formatować kartę bo nie dało się dziadostwa usunąć, namierzylem je poprzez kopiowanie danych na kompa nie da się ich ruszyć.

Wysłane z mojego GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mogę używać SetCpu z tym kernelem? i jakie mogę dać max taktowanie procka?:]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz używać, max z tego co pamietam to standardowe 1200 MHz, nie sprawdzę bo dziś Sprzedałem sgsa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze raz zapytam. Czy ten kernel jest najlepszy jeśli chodzi o baterię ?

edit. czy może polecacie jakiś inny? (jak coś to poproszę o link).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi