Skocz do zawartości
grzesiek1945

KERNEL [Apolo JB 4.15,7.3, 8 ][SAMMY ROMS and AOSP]

Rekomendowane odpowiedzi

ugysevuj.jpg

Proszę bardzo o to screen dodatkowy, używałem wtedy przeglądarki, dużo Tapatalk, officesuite, dużo smsów, bez gier ale i tak zawsze na innych kernelach w takim użytkowaniu uzyskiwalem Max 5 i pół godziny.

Edit

A jednak coś grałem wtedy w blobby volleyball na dwa playery przez Wi-Fi, tylko niestety nie widać tego na screenie.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Edytowane przez grzesiek1945

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HHZ

Nie żeby coś, ale coś słabo używałeś przeglądarki bo nawet jej tam nie ma. Swoją drogą ciekawe jak by wyglądało to przy przeglądarce która miała czas działania ok. 1h. Przy okazji szkoda, że nie ma czasu działania aplikacji których używałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie mam już więcej screenów, nikogo nie chce namawiać na tego kernela, po prostu pokazuje swoje wyniki jakie uzyskałem nudząc się na uczelni podczas wykładów, ja przy nim zostaje na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    specpl

Używam apollo od pierwszych jego wersji i jestem zadowolony. Mogę potwierdzić, że bateria trzyma lepiej a ze stabilnością nie ma problemów. Fajnie, że w nowej wersji dodali BLNWW ale czy da się ustawić aby diody migały czy zawsze świecą cały czas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, ale jeśli chcemy blnww to musimy się pogodzić z tym że przyciski świecą stale, nie da się zrobić żeby migaly lub oddychaly. Te dwie dodatkowe funkcje działają tylko w zwykłym bln i właśnie nie pozwalają aby fon wpadł w deepsleep.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184

Twoje statystyki nic nie dowodzą i są bez sensu.

Powody: nie widzimy czy miałeś oszczędność procesora i wyświetlacza, nie wiemy: jakie miałeś nasycenie kolorów, jaką wartość jasnośći wyświetlacza, jaką pojemność ma bateria czy 1650 czy 2000 czy może chinska 3000mAh a do tego nie wiemy w jakim stanie jest bateria czy nowa (95% sprawności i wykorzystania pojemnośći) czy starą (50% sprawności i wykorzystania pojemności). nie wiemy w jakiej temperaturze użytkowałeś tel i jaki miałeś zasięg wifi, zasięg sieci i czy 2g czy 3g. Jest tyle zmiennych że skoda gadać o jakich kolwiek statystykach użycia baterii. Równie dobrze moge wkleić screen że moj tel miał włączony wyświetlacz przez 18godz 41min a bateria chinska 3200mAh bo mam taką. A inny będzie używał tel z baterią 1650mAh i użytkując tel w rosji w temperaturze -25 stopni C i czas działania wyświetlaczazanim bateria się rozładuję wyniesie 49minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale się spinasz chłopie, nie chcesz to nie pobieraj i nie patrz na screeny :D temat założyłem głównie dlatego żeby ludzie którzy nie wiedzą o tym kernelu mogli go przetestować na własnej skórze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy też tak macie że ustawienia wracają do wartości oryginalnych po restarcie? Mam na myśli te ustawienia zarządzania procesora na pierwszej zakładce w aplikacji autora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po ustawieniu swoich parametrów klikales na save at boot?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    specpl

Tak właśnie myślałem... A czy ktoś robił testy czy stale świecące klawisze nie pobierają więcej energii niż migające?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi