Skocz do zawartości
grzesiek1945

[Apolo JB 4.15,7.3, 8 ][SAMMY ROMS and AOSP]

Rekomendowane odpowiedzi

Emil92

Apropos Wi-Fi poprawiono tylko zasięg czy poprawiono też zrywanie połączenia który doskwiera na MS1? I czy występuje lag godziny na lockscreenie?

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam panowie posiadam tego karnela od 1 dnia doradźcie mi jakie ustawienia są najlepsze do oszczędzania baterii. Co pozmieniać w aplikacji apolla karnel configurator. Chodzi mi o to żeby telefon nie zamulał a żeby oszczędzał baterię. Mam pytanko czy np jak uruchomiłem tą aplikacje i było scheduler cfq i governor na odemand to czy są to ustawienia takie jak w stockowym karnelu samsunga czy jakieś bardzeiej wydajne czy oszczędne? Sam mogę dodać od siebie że, scheduler na sio oraz governor na zzmove leciutko zamula niż na tych wyżej wymienionych na tych jakie były przy uruchomieniu 1 raz apki. Doradźcie coś panowie więcej bo nie ogarniam tego angielskiego ;P

Edytowane przez piotr_szab15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to zostaw sio a zmień tą drugą opcję na smartassV2 i zobacz czy będzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sio i zzmove to wg mnie najlepszy kompromis pomiędzy baterią a wydajnością, jeśli jednak wg Ciebie rom zamula zmień governor na pegasusq, przyspieszy to pracę a bateria wciąż powinna dobrze trzymać, ale nie tak dobrze jak na zzmove.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi Ci o kartę pamięci? Ja mam cwm hiszpańskie, nie wiem jak wygląda twrp :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emil92

Chodzi mi o TWRP...i nie o kartę pamięci a pamięć USB(telefonu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wszystkim za podpowiedź. Po testuje i wyrażę swoją opinię lecz wydaje mi się nie realne osiągniecie 7 godz na lcd max miałem 4,5 na speed modzie karnelu. Może przy baterii 2000 mAh tyle wyciągne ale wole 1650 bo tel cieńszy :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Formatuj z poziomu romu nie kernela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emil92

No właśnie próbuje...klikam formatuj pamięć USB jest napisane odinstalowywanie pamięci USB itd po czym dalej wszystko jest jak było...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam jeszcze jedno pytanko na dole w programie koło taktowania procka są trzy opcje performance, balanced, saving mode. Po zaznaczeniu saving mode zmienia sie taktowanie procka na 10000 i pierwsza opcja na cfg a druga na slp. Z tego co sie domyślam jest to oszczędzanie energii ale system po wł tej opcji ładnie śmiga. Hmm tyle tych opcji że jak by tu testować to dużo czasu zajmie. Dzień temu wgrałem czysty rom xxms1 i zainstalowalem ikonki z gs4 oraz ten karnel za chwilkę ładuje baterie dopiero po 2 ładowaniu nabierze mocy. Jak możecie napiszcie coś o tym saving mode czy dobrze się domyślam.

---------- Post dołączono o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Emil922 też tak mialem że nie formatowalo pamieci. Jaki masz rom? Ja mialem snapdragon v1 i sie nie czyscilo dzień temu wróciłem do xxms1 i sie zrobiło. Nawet sie tel nie restartowal.

Edytowane przez piotr_szab15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi