Skocz do zawartości
grzesiek1945

KERNEL [Apolo JB 4.15,7.3, 8 ][SAMMY ROMS and AOSP]

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie możecie odpowiedzieć na moje pytanko pisałem wcześniej ale się nikt nie odezwał będę wdzięczny.

Panowie mam jeszcze jedno pytanko na dole w programie koło taktowania procka są trzy opcje performance, balanced, saving mode. Po zaznaczeniu saving mode zmienia sie taktowanie procka na 10000 i pierwsza opcja na cfg a druga na slp. Z tego co sie domyślam jest to oszczędzanie energii ale system po wł tej opcji ładnie śmiga. Hmm tyle tych opcji że jak by tu testować to dużo czasu zajmie. Dzień temu wgrałem czysty rom xxms1 i zainstalowalem ikonki z gs4 oraz ten karnel za chwilkę ładuje baterie dopiero po 2 ładowaniu nabierze mocy. Jak możecie napiszcie coś o tym saving mode czy dobrze się domyślam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tumirek

@up

możesz sobie zostawić ten profil, używałem kiedyś tego save mode, ale teraz używam wersji v1 zzmove i sio procek na 1000 lub 800 w obu przypadkach nie zauważyłem u siebie lagów.

Wysłane z mojego GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ustawienie jest dobre. O dziwo kernel tak dobrze pracuje, że przy 1000MHz nie ma zawieszek. Wcześniej jak próbowałem ograniczyć taktowanie procesora to kończyło się to lagiem i restartem. No ale to były inne czasy, nie było takiego kernela który by to ogarnął. Rzecz jasna nie należy przesadzać aczkolwiek zawsze można wrócić do innych ustawień, lepszych od stocka na pewno. Ja wyciągam pozytywne wyniki na tym kernelu, aż oczy wychodziły mi z orbit a teraz na wyobrażam sobie innego oszczędnego kernela który w miarę płynnie by pracował. Aktualnie testuje najnowszy phillz no ale wymięka na razie. Dodam jeszcze, że nie wystarczy wgrać sam kernel. On wszystkiego za Was nie zrobi.. trochę wysiłku, wkładu i będziecie mogli się cieszyć z telefonu, który trzyma nieco lepiej :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    androj

Jak uruchomić CRT-OFF na tym kernelu? W opisie jest ze dodano, a nigdzie nie mogę znaleźć możliwości włączenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

@up

kernel wspiera obsluge CRT-OFF . Nie ma w swoich ustawieniach tego , jezeli masz takiego moda w romie dzialac bedzie na tym kernelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konfigurator z marketu jest po hiszpańsku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po angielsku.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

Wgrałem apolo z twrp recovery. Jak mogę wgrać inną wersję kernela (w recovery "instal"nie mam karty wewnętrznej tylko zewnętrzną SD )?

Sorry za lamerskie pytanie ale nigdy nie korzystałem z tego recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj kernel na zewnętrzną lub wgraj jakiś kernel pod odina np. siyah.

CMW dalej jest po hiszpańsku czy już zrobili po angielsku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak mogę wgrać inną wersję kernela (w recovery "instal"nie mam karty wewnętrznej tylko zewnętrzną SD )?

Kliknij Up a level i wejdź do emmc

CMW dalej jest po hiszpańsku czy już zrobili po angielsku ?

Nadal jest po hiszpańsku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi