Skocz do zawartości
Anduvir

Kupujemy HTC Sensation/XE - oryginał czy podróbka?

Rekomendowane odpowiedzi

mK.

Witajcie,

ostatnio zadziwiła mnie pewna aukcja a dokładnie ta: HTC SENSATION XE_TECHPOL_GW_PL_ANDROID_WIFI (3281490422) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nasuwa się pytanie; dlaczego tak tanio?

Wcześniej telefon ledwo można było kupić za 1200 zł a teraz zniżka o prawie 500 zł.

Pierwsze co to lokalizacja Internet i wysyłka z kraju producenta. Za granicą te telefony są aż tak tanie? :)

Edytowane przez patrykowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Telefon mi wygląda na prefabrykowany w Chinach, lub w tamtych rejonach. Nie ma gwarancji producenta - nie wchodziłbym w to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mK.

Chodzi mi głównie o to, że ceny takiego telefonu znacznie spadną w dół. Gwarancja tylko serwisowa czyli obowiązuje w kraju,w którym został dany przedmiot zakupiony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Nie, oznacza to, że telefon musisz wysłać do sprzedawcy, a on serwisuje go we własnym zakresie. Może go wysłać zarówno do Regenersis, jak i naprawić w zaprzyjaźnionym komisie, przez co naprawa nie jest 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mK.

Ok w takim razie wszystko już wiem. Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

A co powiecie o tym ?

HIT! HTC SENSATION XE PL MENU WIFI GPS WIFI (3335788922) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tutaj pisze, że gwarancja jest realizowana .

Edytowane przez cegulla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Nie kupowałbym telefonu od osoby posiadającej trzy komentarze, w tym dwa za zakup rzeczy o wartości nieprzekraczającej 5 złotych, która dodatkowo ma jako adres podaną Wielką Brytanię, ale w treści pisze, że telefony są wysyłane z Singapuru lub Hongkongu... przy czym brak jest możliwości odbioru osobistego, a także wysyłki za pobraniem. Kradzione z różnych portali zdjęcia. W lewej części szablonu jest odnośnik na stronę "o mnie", której nie ma. Brak telefonu. Podany mail na onecie... A wystawione ma multum telefonów, w tym jakaś podróbka Note 2.

Co z tego, że napisał, że gwarancja jest realizowana na terenie Polski, jeśli nawet jak dostaniesz już tę słuchawkę, to w razie bycia wprowadzonym w błąd pewnie nie będziesz miał jak egzekwować swoich praw (szukaj igły w stogu siana).

Z natury przy takich sytuacjach jestem podejrzliwy. Przy takich "okazjach" serwowanych przez naszych wspaniałych rodaków zapala mi się czerwona lampka. I tym razem również świeci bardzo jasnym światłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xbaker

Wczoraj przeglądałem te aukcję i też byłem nieźle zdziwiony jak ta cena poleciała w dół :D

Ale oczy otworzyła mi lokalizacja przedmiotu i od razu sobie odpuściłem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w komisie za 740zl jest jeden sensation wiec to żadna dziwota, telefon stary i bardzo słaby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matiEX
    i bardzo słaby

Lol...

Do moderatora : musiałem :-D

Wysyłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi