Skocz do zawartości
Anduvir

Kupujemy HTC Sensation/XE - oryginał czy podróbka?

Rekomendowane odpowiedzi

Smogg

Szczerze mówiąc, to nie dziwię się powyższemu komentarzowi - jest bardzo adekwatny. O SGS2 rzadko pojawiają się opinie, jakoby był "bardzo słaby". A to ta sama półka i ten sam rocznik. OK, HTC dało ciała (powiedziane tak łagodnie jak tylko potrafię) sztucznie uśmiercając ten telefon zostawiwszy go bez słowa wyjaśnienia z niedorobionym softem (znów wysilam się na łagodne określenie), podczas gdy Samsung aktualizował Galaxy S 2 bardziej, niż HTC zdecydował się aktualizować zeszłoroczny model, następcę Sensacji, HTC One S... Według mnie to nie jest telefon, który zasługuje na miano "bardzo słabego". Bardzo słabe jest podejście producenta do swoich produktów, ich sztuczne, software'owe uśmiercanie, a także wydawanie niedopracowanego oprogramowania, tuż przed porzuceniem słuchawki bez słowa wyjaśnienia (po wgraniu na Sensację ROMu opartego o wyciek nr 2.08 telefon na powrót dostał skrzydeł... Sense 3.5 też jest przyjemne). Tak czy inaczej przy takim podejściu Tajwańczyków do ich produktów nie wróżę im skutecznego zawojowania rynku i zwycięstwa w konkurencji z Samsungiem, który nauczył się, że dopieszczony klient wraca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynek

Sorry za odgrzewanie starego tematu ale mam podobne pytanie, więc nie chcę zakładać nowego. Co sądzicie o TEJ aukcji? Z przodu wygląda w porządku ale tylna obudowa w ogóle nie przypomina żadnego HTC, nawet rozmieszczenie lamp jest inne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ up

Brak czujnika światła po lewej stronie głośnika i przedniej kamery po prawej stronie.

sensation-front.jpg

Dodatkowo inne ułożenie diod z tyłu.

Podejrzana aukcja.

edit:

To jest Incredible S

incredibleS.jpg

Edytowane przez patrykowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest Incredible S przecież. Nie jest zły, i ma 1GB RAM jak mnie pamięć nie myli.

---------- Post dołączono o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Ok, patrykowy już podał model.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynek

Dzięki za odpowiedzi, szczerze mówiąc bardziej obstawiałem, że to jakaś chińska podróbka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka mam zamiar kupić HTC Sensation xe na allegro ale za bardzo nie wiem który HTC SENSATION XE NOWY Słuchawki Monster Beats (3424731566) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. na pierwszej aukcji pisze ze posiada słuchawki, a na drugiej aukcji nie jestem tego pewien HTC SENSATION XE PL MENU ANDROID WIFI DUAL CORE (3422052233) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mam jeszcze jedno pytanie czemu te htc są po np 700 a na innych aukcjach nawet +1000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

No to sprawdź na aukcji skąd są wysyłane te telefony. Pierwsza aukcja mówi tylko o za granicy, druga zaś informuje o Honk Kongu, Singapurze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to te wysyłane z Honk Kongu są podrabiane ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

refubrished zapewne

Wysłane z mojego Nexus S za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem do kolesia z pierwszej aukcji i zapewniał mnie ze są orginalne na 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi