Skocz do zawartości
Anduvir

Kupujemy HTC Sensation/XE - oryginał czy podróbka?

Rekomendowane odpowiedzi

ja tak kupiłem kobiecie desire z, jest prawie jak nowy ale da się dopatrzyć że refubrished. Np podświetlenie qwerty ma rózne kolory (tzn temperature swiatla, cieplejsze i chłodniejsze ledy) więc wnioskuje, że niektóre diody były wymieniane. Zawiasy nie chodzą idealnie a na panelu qwerty jest małe wgniecenie.

No i skąd mieliby nowe desire z, afaik to telefon z 2009

Wysłane z mojego Nexus S za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli ogólnie aukcje Techpolu podsumowując są wiarygodne czy nie? Ludzie raczej są zadowoleni z ich aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o TechPol to polecam . Brałem u nich kiedyś desire hd refabrykowany.

Tel. był jak nowy, działało wszystko, IMEI się zgadzał a co najważniejsze ceena !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to widzieliście?

NOWY HTC SENSATION XE PL MENU Z715e BEZ SIM GWAR (3503676066) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Włosy mi dęba stanęły jak zobaczyłem te ceny :D Rozumiem używane, ale nówki po 500 zł i to jeszcze edycja Beats... :D

W sumie do Rawicza daleko nie mam, ale na pałe jechać po podróbkę to też mi się nie chce a telefon do ojca mojego bym planował. Ale raczej mówicie, że nie pewne te telefony??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwisowa gwarancja i rok to smartfony z reguły refurbished są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze telefon wysyłany jest z zagranicy "Przesyłki są wysyłane za pośrednictwem poczty lotniczej z kraju producenta.

Czas dostawy to maksymalnie 30 dni roboczych, jednak zdecydowana większość paczek dochodzi w ciągu 8-15 dni roboczych."

A po drugie, to mimo że edycja beats audio, to nie koniecznie muszą być w zestawie słuchawki z tej edyzji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A to widzieliście?

NOWY HTC SENSATION XE PL MENU Z715e BEZ SIM GWAR (3503676066) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Włosy mi dęba stanęły jak zobaczyłem te ceny :D Rozumiem używane, ale nówki po 500 zł i to jeszcze edycja Beats... :D

W sumie do Rawicza daleko nie mam, ale na pałe jechać po podróbkę to też mi się nie chce a telefon do ojca mojego bym planował. Ale raczej mówicie, że nie pewne te telefony??

Czyli co? To podróbka? Kolega zamówił z tej aukcji i czeka na dostawę. 29 sztuk już poszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, to nie jest podróbka, tylko po prostu telefon nie jest całkowicie nowy, tylko po prosty przeszedł refabrykację- czyli zostało w nim wymienione większość części łącznie z obudową i przez to w większości takich aukcji gwarancja jest jedynie serwisowa na rok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem bardzo zainteresowany tą aukcją HTC Sensation XE Beats Audio Android GPS WIFI (3532551517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Po przeczytaniu tematu zoreintowalem sie ze te telefony sa najprawdopodbniej refabrykowanem. Moze ktos mial juz doczynienia ze sprzedawaca, ew. moze sie wypowiedziec czy warto kupic sensacje z tej auckji ;) dzieki z góry i pozdrowki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi