Skocz do zawartości
kotulak

Darmowa piesza nawigacja offline

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za półtora tygodnia wybieram się do Londynu z dziewczyną. Będziemy poruszać się głównie pieszo więc potrzebujemy dobrej nawigacji offline. Najlepiej darmowej, ewentualnie nie za drogiej. Jest dużo wątków o podobnej tematyce ale wszyscy szukają samochodowej, a jednak jest różnica między samochodowymi, a pieszymi mapami, nie wszędzie tam gdzie można wejść można wjechać ;) Może mi ktoś coś doradzić? I będziemy używać jej na Galaxy Ace.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eskan

Jeśli gotowy jesteś wydać 30 zeta to Locus Map Pro, a jeśli nie to Oruxmaps.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milosh

nie będe zakładał nowego tematu

chodzi mi o nawigacje dla pieszych a konkretnie Zakopane- darmowa wersja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W OsmAnd free jest wybór czym się poruszamy. Autem, rowerem, pieszo. 10 razy można pobrać darmowe mapy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a86

Właśnie kupiłem ale nie ma Google Maps, a OSM nie można offline, jakiś Map Quest można, dobre to? Bo chce na Rodos (Grecja).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OSM nie można offline

Można - mam, korzystam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a86

Jakim cudem? u mnie jest napisane, że wydawca zabronił pobierania offline (czy coś takiego, sens ten sam), również np. map Google nie mogę mieć tam offline, nawet ich tam nie ma :(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może masz wersję free, a tam jest ograniczenie do pobrania bezpłatnie dziesięciu map. Innego sensownego wytłumaczenia nie widzę... Chyba, że jest coś o czym nie wiem(?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a86

Nie polecam zdecydowanie, zaplacilem 30zl, pobralem 3 mapy i teraz zeby pobrac kolejna musialbym zainwestowac ponad 50zl lol, bo LoCoinsy jakies maja. Radze sciagnac inna mape gdzie raz zaplacicie, bo to smiechu warte zeby placic w sumie ponad 100zl, jak za 200-300 to moge miec nawigacje fizyczna z mapami...

---------- Post dołączono o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

@piechucki:

Piszesz o Locus Map Pro? Ja nawet w platnej nie moge pobrac wiecej... i jakies dzienne limty byly wczesniej, dramat... A odnosnie OSM to mam "wybrana mapa nie moze byc sciagnieta, pobieranie jest zabronione przez wlasciciela serwera z mapa".

Edytowane przez pan_żabka
    Nie cytujemy posta poprzedzającego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszę o OSMAND

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi