Skocz do zawartości
adriantt

Htc_wwe_2.29.405.5

Rekomendowane odpowiedzi

Porównuje nowości razem z 2.,29.405.2... ogólnie to wielkich różnic nie ma. Szybkie przewijanie ekranów faktycznie zwalnia, ale tak było od samego początku. W normalny używaniu jest spoko :) A to co jest moim zdaniem na pewno zmienione, to płynność przewijania menu z programami. Gdzieś wyczytałem, że niby ten .5 poprawia jakiegoś laga w nagrywaniu 720p jaki był w .2, ale nie bawiłem się to nie wiem.

Problem z wyłączaniem radio ciągle jest, problem z gubieniem WiFi ciągle jest :(

Ktoś wie coś na temat nowego sense na Desire? Albo o Andro 2.3? Jestem zadowolony z oficjalnego ROMu więc na nieoficjalne nie chciałbym przechodzić wcześniej niż by to było wskazane :D

Mi htc napisało że przeprowadzają test ale niewiedzą czy i kiedy się pojawi na desire.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24
    Potwierdzam, nagrane filmy w 720p nie lagują :) + GPS szybciej łapie fixa

Ja mam tetaz 405.2 i w nim juz HD mi nie klatkuje, jest idealnie plynne bo kodek teraz ma 8Mb/s calkiem sporo.

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arzah

Dziś dostałem aktualizację z OTA wersja ...0.5 chciałem zainstalowac i za nic w świecie nie idzie wywala komunikat instalation aborted próbowałem z poziomu recovery i lipa,posiadam leedroida 2.3 ktoś wie jak temu zaradzić i jak zainstalowac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Aktualuzacja jest przeznaczona dla fabrycznych romow a nie zainatalujesz jej na romie robionym przez trzecie osoby ktory posiadasz, musial bys wgrac rom fabryczny.

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    whip
    Dziś dostałem aktualizację z OTA wersja ...0.5 chciałem zainstalowac i za nic w świecie nie idzie wywala komunikat instalation aborted próbowałem z poziomu recovery i lipa,posiadam leedroida 2.3 ktoś wie jak temu zaradzić i jak zainstalowac?

A może najzwyczajniej w świecie masz za mało miejsca w pamięci telefonu? Instalator wymaga ~25MB wolnego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A może najzwyczajniej w świecie masz za mało miejsca w pamięci telefonu? Instalator wymaga ~25MB wolnego miejsca.

Kolego widzę,że nie masz zbyt dobrych informacji na temat custom romów;) Jeśli kolega wyżej posiada LeeDroida nie jest w stanie z aktualizować telefonu poprzez OTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

2 posty wyrzej to napisalem...czytajcie z uwaga.

Dodam ze ta aktualizacja ma raptem nie cale 5MB...

Changelog 2.29.405.5 od htc:

- nowe sterowniki bt i wi-fi

- poprawa klienta poczty

- aktualuzacja marketu.

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    halun

jestem właśnie po powrocie z root'a do 405.5 wwe, bez brandu.

Chciałbym się upewnić, czy w/w wgrany przeze mnie jest na 100% bez root'a.

Wersja jądra u mnie: 2.6.32.15-gf5a401c

[email protected] #1

nr kompilacji:

2.29.405.5 CL293415 release-keys

Możecie potwierdzić, że na oryginalnym 2.2 z play po wgraniu 405.5 macie tak jak powyżej (niezrootowany) ?

dzięki za pomoc

Edytowane przez halun
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pol189

Tak jest tak samo...

Jeśli wgrywałeś RUU to masz bez ROOTa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dostałem swojego Desire - niebrandowany - z Play. Miał fabrycznie zainstalowanego Androida 2.2 - a to dziwne bo wszędzie mi pisali, że będzie 2.1

Właśnie robię aktualizację OTA - a właściwie kończę - wyskoczyło, że po aktualizacji będę miał wersję 2.10.405.2

[edit]

Po aktualizacji wszystko śmiga jak należy (łącznie z wifi - z którym niektórzy mieli jakieś problemy)

Edytowane przez kantona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi