Skocz do zawartości
adriantt

Htc_wwe_2.29.405.5

Rekomendowane odpowiedzi

Play ale to tu akurat nie jest istotne gdyż mam z wolnej dystrybucji telefon ale faktycznie niebrandowany.

Zastanawia mnie jedno czemu aktualizacja via OTA jest wyłączona aktualnie

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi

Pewnie mają jakieś ramy czasowe, dla których udostępniają miejsce na zewnętrznym serwerze. Wszystko kosztuje.

Swoją drogą ta aktualizacja ma tylko 4-5 MB więc to raczej Maintenance Release a nie Feature Release, niestety ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Już to widzę jak HTC ogranicza się tanimi zewnętrznymi serwerami na których stawiają update 4-5MBajtowe... HAHAHA dobre!!

Na 100% mają swają całkiem sporą sieć z gróbym batem światłowodowym kilka gigabitowym , nie jakiś marny zewnętrzny serwer, zastanów się to jest korporacja nie fima 10 osobowa!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi

Czytaj wyraznie. Napisalem na zewnetrznym serwerze a nie serwerze zewnetrznej firmy. HTC moze miec nawet dzikie węże na serwerach i inne dziady. A udostepnianie 'na zewnątrz' jak juz pisalem kosztuje. Wiem z autopsji.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Noo ja tez nie napisalem ze na serwerach innych firm... Dodam tylko ze ten zewnetrzny serwer jest baardzo szybki, bez problemu serwowal mi aktualizacje z predkoscia ciagla 6Mb/s jak po odrootowaniu wracalem do stokowego froyo.

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pit81

właśnie wróciłem do stockowego romu - wrzuciłem romik adevole DesireROM 2.29.405.5 i jestem pełen podziwu. Rom działa płynnie, dobrze pokazuje wielkości aplikacji, nie ma bugów po odłączeniu ładowarki, a skoro juz mowa o ładowarce to o 5 nad ranem wyłączyłem swojego desire od ładowania i do chwili obecnej mam tylko 9% zużycia baterii, szok. Fakt ze romik działa od wczoraj ale jak narazie jestem zadowolony i chyba nawet ośmielę się polecić stockowe romy, wcześniej kombinowałem z leedroide, dhd, robocikowym romikiem (w tym wypadku szacun dla twórcy) ale mimo wszystko 2.29 jest tym którego szukałem :)

co do zużycia baterii to dodam że taki mały spadek baterii może wynikać z tego że internet był wyłączony przez cały dzień

Edytowane przez pit81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24
    właśnie wróciłem do stockowego romu - wrzuciłem romik adevole DesireROM 2.29.405.5 i jestem pełen podziwu. Rom działa płynnie, dobrze pokazuje wielkości aplikacji, nie ma bugów po odłączeniu ładowarki, a skoro juz mowa o ładowarce to o 5 nad ranem wyłączyłem swojego desire od ładowania i do chwili obecnej mam tylko 9% zużycia baterii, szok. Fakt ze romik działa od wczoraj ale jak narazie jestem zadowolony i chyba nawet ośmielę się polecić stockowe romy, wcześniej kombinowałem z leedroide, dhd, robocikowym romikiem (w tym wypadku szacun dla twórcy) ale mimo wszystko 2.29 jest tym którego szukałem :)

co do zużycia baterii to dodam że taki mały spadek baterii może wynikać z tego że internet był wyłączony przez cały dzień

adevole DesireROM 2.29.405.5 nie jest stokowym romem w dosłownym słowa znaczeniu - a dokładniej nie uda się update jak telefon zgłosi że HTC wydało nowy rom. Ten rom co wgrałeś to jest tylko na bazie stokowego a takich jest kilka i momo wszystko to raczej trzeba nazwać już custom romem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pit81
    adevole DesireROM 2.29.405.5 nie jest stokowym romem w dosłownym słowa znaczeniu - a dokładniej nie uda się update jak telefon zgłosi że HTC wydało nowy rom. Ten rom co wgrałeś to jest tylko na bazie stokowego a takich jest kilka i momo wszystko to raczej trzeba nazwać już custom romem.

Gra słów, no ale dobrze będę bardziej precyzyjny - rom na bazie stockowego, o updacie człowiek nie myśli gdy ma zrootowany telefon. Marcin24 masz racje to jest custom rom, ale myślę że nazewnictwo nie jest aż tak ważne, ponieważ wrażenia z używania telefonu na tym oprogramowaniu - bezcenne :D także jeżeli kogoś uraziłem swoim nieprofesjonalnym nazewnictwem to sorry :padam: :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Dodam ze sa watki n/t customow, a nawet pewnie znajdziesz pewnie i o tym co napisales, a ten jest o fabrycznym romie WWE 2.29.405.5 od HTC z FOTA, ew. instalowanym przez HTC RUU.

Twoja odpowiedz nie dotyczy oficjalnego romu, dlatego napisalem pare slow aby ktos przypadkiem nie wrzucil do fona z mysla ze bedzie miec fabryczny rom.

Sent from my HTC Desire

Edytowane przez marcinb24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi