Skocz do zawartości
keylast

^3 - z czym to sie je?

Rekomendowane odpowiedzi

O N8 i jej ^3 przeczytałem już tony materiału. Problem w tym, że to tylko recenzje. Ze mnie trochę nieufna bestia w kwestii recenzji. Wole poznać zdanie użytkownika - cywila.

Jak wygląda kultura pracy ^3 i współpraca tego systemu z N8?

Powiem szczerze, że po kontakcie z Androidem, stwierdziłem ze Symbian to przeszłość. Nie miałem jednak możliwości przetestowania ^3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k0v4l

Raczej nie to forum. Po takie informacje powinieneś się udać na symbianos.pl

Sent from HAL-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

^3 to jest w sumie taki ^1 po liftingu...

A z tym raczej miałeś do czynienia :P

Pooglądaj sobie filmiki na yt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba kazdy telefon z androidem jest lepszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Android jest owieeele gorszy multimedialnie od Symbiana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi
    Android jest owieeele gorszy multimedialnie od Symbiana.

Nie wiem od czego taka ocena, ale mialem fona na androidzie i moim zdaniem nie ma co porownywac obydwu- do symbiana bym juz nie wrocil.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A od tego że multimedialnie symbian gniecie andka. Najlepsze telefony muzyczne są na symbianie nie na andku (Nokia 5800, 5530, X6, N81, N91), to samo z aparatami, najlepsze mają te bez systemu albo z symbiane NIE z andkiem (N8, N86). Nie mówie że Android jest gorszy od Symbiana ale jeśli chodzi o multimedia lepiej postawić na Symbian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Mialem nokie 5530 i jak dla mnie szalu nie ma, moj swift gra lepiej z odpowiedno ustawionym equalizerem.

I jesli chodzi o multimedia nie spotkalem sie z zadnym sis, co by mi dawal dobry player, z mozliwoscia odtwarzania innych formatow muzyki, czy rozbudowanych aplkacji do filmow.

Na ten moment nie ma dla mnie porownania symbian a android.

Mowisz, ze nokie na symbianie lepsze do muzyki a co powiesz o nowym odtwarzaczy multimedialnym od samsung, ktory jest na androidzie?? Jkos nokia nie wydala zadnego playera na androidzie, z takimi mozliwosciami multimedialnymi.

Idac tokiem rozumowania wynika, ze telefon bez systemu gniecie symbiana, bo ile jest sony ericssonow cyber shot bez systemu a robi jedne z lepszych zdjec.

I tak przy okazji zrobil sie ot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche źle mnie zrozumiałeś, jeśli tel nie ma osu to automatycznie jest gorszy od tela z Andkiem bo ma mniejsze możliwości. Chodzi mi o to że Android nie najlepiej radzi sobie najlepiej z multimediami. A co do twojej 5530 to albo miałeś jakiś popsuty model albo nie masz słuchu muzycznego. A jeśli chodzi o Player z andkiem to pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki symbian potrafi stockowo odtwarzać przyzwoite multimedia? Miałem wiele nokii serii N i bez coreplayera byłoby to nie możliwe... nie wspominając o podstawowej zbrodni nokiowego playera muzyki czyli problemu sortowania plików... wrzuć na telefon 1000 kawałków i zobacz czy kiedyś się odwiesi :E

Na obecnym stadium rozwoju Android przegonił wymierającego symbiana... głównie dzięki koreańskim producentom :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi