Skocz do zawartości
keylast

^3 - z czym to sie je?

Rekomendowane odpowiedzi

ponczi
    Troche źle mnie zrozumiałeś, jeśli tel nie ma osu to automatycznie jest gorszy od tela z Andkiem bo ma mniejsze możliwości. Chodzi mi o to że Android nie najlepiej radzi sobie najlepiej z multimediami. A co do twojej 5530 to albo miałeś jakiś popsuty model albo nie masz słuchu muzycznego. A jeśli chodzi o Player z andkiem to pożyjemy, zobaczymy.

Moj sluch zly nie jest i ani z moimi sennheiserami, ani nawet z dokanalowkami super nie bylo. Oraz telefon nie byl popsuty.

Tak samo zapytalem pare osob odnosnie co jest wyxznacznikiem multimedialnosci to podsumowywujac:

"Wyznacznikiem multimedialności systemu jest jak dobrze on sobie radzi z multimediami (filmy, muzyka, zdjęcia). A to, że więcej telefonów muzycznych jest na Symbianie nie jest żadnym wyznacznikiem."

W sumie czym sie opierasz twierdzac, ze zle sobie radzi, tzn. czy miales jakis telefon czy tylko tak zaslyszawszy??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ponczi, moge zapytać jakich sennheiserow używasz do słuchania muzy w telefonie?

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Tak juz totalnie ot to hd201 oraz hd202

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczytaj testy dowolego symbianowca - większość gra ponad przęciętnej. Albo spróbuj kupić dobrze grającego Androida do 700zł. Niema. A symbianowca? Jest.

Edytowane przez comander009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Zdefiniuj jeszcze ponad przecietniej od?? Oraz wg mnie nieliczy sie tylko muzyka, ale wszystko inne, a cena mozna kupic chociazby sony ericsson x8, ktory w cenie do 700 znacznie przewyzsza telefony na symbianie w podobnej cenie, gdyz sa to modele z systemem w pierwszej odslonie s60v5 i przykladowo taka n97.

Wg. mnie tak naprawde mocne modele z symbianem sa od nokii n8 i podobnych, bo chyba nie wmowisz, ze mozna wiele zdzialac na modelu jak np. 5530 majacym procek 434MHz i 128 mega ramu??

Nie odpowiedziales tez na pytanie czy miales telefon na androidzie, na podstawie ktorej oceniasz, ze jest on slabo multimedialny??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc
    Poczytaj testy dowolego symbianowca - większość gra ponad przęciętnej. Albo spróbuj kupić dobrze grającego Androida do 700zł. Niema. A symbianowca? Jest.

Kupuję sobie Sanse Clip za 50 zł i mam 8-9h słuchania muzyki o jakości, która zjada każdą muzyczną Nokię i Androida :rolleyes: A player jest taki mały, że na siłę to go można w portfelu nosić :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Symbian w koncu padnie ... a Nokia juz chce stworzyc tableta ktory bedzie mial Andka 3.0 jak juz wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwiek w telefonach to w wiekszosci kwestia słuchawek nawet najlepsza nokia nie da rady zwyklemu samsungowi spicy z słuchawkami AKG. Co do aparatow to nie kwestia systemu, o ktorym nawiasem mówiąc jest ten temat, tylko kwestia optyki a nokia ma ja bardzo dobra choc np galaxy S tez robi rewelacyjne zdjecia. Pozatym cala kwestia przydatnosc aparatu w telefonie to tez inna sparwa, aparat to tylko dodatek. Co do multimediów to moze stockowy android jakos przegrywa(??), ale przeciez jest mase aplikacji które ułatwiaja rozwiazywanie jakich kolwie problemow ze sortowaniem czy odtwazaniem plikow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A bo na Symbiana masy aplikacji niema? Mam LG Swift i jakichkolwiek bym słuchawek nie kupił to i tak będzie grał gorzej niż np. Nokia 5800. Poza tym Symbian nie potrzebuje mega szybkich procesorów i dużej ilości ramu. 600 mhz, 256mb ram i śmiga niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

No nie wiem, ja mialem problemy by znalesc taka ilosc aplikacji jaka mam teraz na androidzie oraz bez bawienia sie w certyfikaty nie szlo dobrze symbiana wykorzystac.

No nie potrzebuje i dlatego muli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi