Skocz do zawartości
keylast

^3 - z czym to sie je?

Rekomendowane odpowiedzi

zippi
    Kupuję sobie Sanse Clip za 50 zł i mam 8-9h słuchania muzyki o jakości, która zjada każdą muzyczną Nokię i Androida :rolleyes: A player jest taki mały, że na siłę to go można w portfelu nosić :DDD

Dokładnie, odtwarzacz na piasku od spodni i koniec problemów z przełączaniem na następny utwór, no ale jak sansa sie rozładuje wildfire jest zawsze dobra alternatywa wystarczy przełożyć kartę pamięci

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi
    Czemu Android jest bardziej zaawansowany? To co potrafi Android, kilka lat temu potrafił Symbian V3. Niewiem jak wy te telefony używaliście wg 5800 miażdzy każdego androida muzycznie. Poza tym Android jest na rynku kilka lat a Symbian przynajmniej dekade. Dla jasności nie twierdze że Android jest zły, po prostu jeśli chodzi o multimedia lepiej wziąźć Symbiana.

No tak, mulace nokie. Mam uczucie, ze jestes typowym fanboyem symbiana, ktory poza mowieniem symbian the best i forever, nie ma argumentow. I ciekawe jak na symbianie s60 v.3 dalbys rade obejrzec duzy film na ekranie o rozdzielczosci 240*320?? Moze i smybian jest sporo ale da sie zauwazyc, ze powoli idzie do lamusa- rezygnuja z niego praktycznie wszyscy z wyjatkiem nokii- Samsung- zero juz symbianow, SE- ofiacjalnie tez rezygnacja motorola poza uiq nie korzystala wiecej z symbiana. Tylko juz pozostala nokia- jedyne wyjscie to nowe modele, ktore sa jeszcze pzyzwoite, bo maja mocne parametry.

I ciagle twierdzisz, ze multimedialnosc to muzyka- dam link do definicji multimediow (co prawda z wikipedii, ale w miare oddaje realia):

Multimedia – Wikipedia, wolna encyklopedia

Jak widac, tu nie tylko muzyka - na multimedia skladaja sie takze gry i wg. mnie te na androida sa o wiele lepsze i ciekawsze niz na symbianie- nie mowie juz o starszych wersjach bo tam na malych ekranach ciezko sie gra. Nawet sprawa ze zdjeciami- symbian ogranicza sie tylko do tego co pozwala telefon, a na androidzie mozna miec dowolna alternatywna aplikacje do zdjec, ktora czasami znacznie poprawi jakosc koncowego "dziela".

Podaj dobre argumenty bo jak narazie wielce z nich jest ciagle obalana, juz nie tylko przeze mnie ale tez przez innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O czym wy w ogóle rozmawiacie? Jeżeli już dyskutujecie o rzeczach na których się nie znacie, to przynajmniej wiedzcie, że jakość dźwięku w urządzeniu jakim jest telefon zależy głównie od chipsetu muzycznego i jakosci samego pliku, a najmniej od systemu operacyjnego. Inną rzeczą jest, że największe znaczenie ogólne ma dobre zestawienie sprzętu z słuchawkami. Kupcie sobie dobre dokanałówki, które wytłumią dźwięki z zewnątrz; to w przypadku telefonu i słuchania głównie na zewnątrz najlepsza opcja.

A czy symbian, czy android... Jeden kit. Wszystko zależy od bebechów, które siedzą w danym modelu.

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Mam swiadomosc tego, ze to zalezy takze od sprzetu, ale comander usilnie probuje przekonac, ze na przykladzie nokii 5800 i ogolnie modeli z serii xpress music symbian lepszy multimedialnie czyli lepszy muzycznie, gdyz sporo modeli z tej serii sa na platformie s60.

Tak jak to napisal: nokia 5800 miazdzy kazdego androida muzycznie, czysta analogia do tego, ze wlasnie dzieki temu symbian najlepszy. Co dziwne, bo wg. gsm arena charakterystyka dzwieku nokii 5800 jest gorsza od tej w galaxy s( samsung ma czip audio marki wolfson):

http://st.gsmarena.com/vv/reviewsimg/nokia-5800-xpressmusic/gsmarena_a001.png

http://st.gsmarena.com/vv/reviewsimg/samsung-i9000-galaxy-s/review/gsmarena_a001.png

Comander oraz nie pokazales tych wirusow na androida.

A tak btw. temat byl w sumie odnosnie: symbian ^3 z tym to sie je.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie "także", tylko przede wszystkim od sprzętu. Różnice między systemami są na tyle nieistotne, że dysponując przeciętnymi słuchawkami i średniej jakosci empetrojką nie ma w zasadzie szans na ich wyłapanie, a już w mieście, szkole czy autobusie na pewno nie.

Ewentualne wyłapywalne różnice to software'owe podbijanie charakterystyki, czyli to co można zrobić jakimkolwiek eqalizerem. Ato bardziej nasze upodobania, niż jakość dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem e51, n95 8gb, n82 i wreszcie 5800xm. Później po przesiadce na androida doznałem oświecenia, jak diametralnie inna jest koncepcja obsługi tego systemu... Nie chodzi o to, czy lepiej grają głośniki, czy więcej, lub mniej kolorów... Po prostu jest to świeższy, nowocześniejszy system.

Po wielu opiniach o nowej wersji ^3 można stwierdzić, że niewiele poprawiono. Nawet czytałem gdzieś, że nokia planuje w lepszych sprzętach przejść na meego, a symbiana zostawić dla "mas".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra kończe tą dyskusje bo niema sensu. Nie jestem fanboyem Symbiana ale go lubie. Mam w planach kolejny telefon z Androidem bo to dobry system ale napewno nie lepszy od Symbiana. Kiepskim pomysłem było rozpoczęcie dyskusji o Symbianie na forum o Androidzie. O tym można porozmawiać na neutralnym forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Na neutralnym to samo by wyszlo i nie wiem czemu, ale widze, ze nawet mimo znacznych argumentow a tym, ze android lepszy i sa do tego przyklady nadal twierdzisz, ze lepszy.

I nadal nie ma tych wirusow podanych:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O takich rzeczach trzeba dyskutować na forum muzycznym. A dyskusje o tym który system jest lepszy są dobre w tematyce płynności działania, wsparcia, dostępności oprogramowania itp.

Jaki jest sens podnoszenia się do systemu operacyjnego w kwestii na która system nie ma najmniejszego wpływu? Równie dobrze i bezsensownie można dyskutować, na którym z nich szybciej dochodzą smsy albo czy telefony z symbianem lepiej się trzyma...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczcie jaki kolwiek temat na forum #####, to jest neutralne forum i mają całkowicie inne od was zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi