Skocz do zawartości
bachubachu

Biała karteczka jest czerwona, telefon zalany?

Rekomendowane odpowiedzi

z ciekawości ... jak do tego doprowadziłeś? wielogodzinne granie połączone z ładowaniem czy co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak ci stwierdzili że tylny panel się odkleja ? masz ubezpieczenie telefonu czy tylko gwarancje? bo u mnie bardzo możliwe jest że się odkleił tylko nie wiem jak to sprawdzić, bo woda poprzez zaślepki na pewno się nie dostała bo karteczki są białe. też najchętniej bym ich postraszyła ale nie wiem jak, znajomi mówią żeby iść do rzecznika praw konsumenta i tam załatwić sprawę, bo u nich wiele nie zdziałam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo łatwo sprawdzić czy masz odklejajacy się panel. Jeśli przejedziesz palcem po obudowie na samym końcu powinieneś czuj opór tzn ze panel jest przyklejony jeśli palec ci się zeslizgnie lekko znaczy ze jest odklejony. Jak spojzysz pod kątem na tylny panel powinieneś zobaczyć czy lewy górny róg nie jest wyżej niż prawy. Nie robiłem nic nadzwyczajnego z tel. Gram rzadko, trochę internetu i się odkleil.

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka dni temu odsyłałem telefon z powodu zaczerwienienia jednej z zaślepek.

Szczerze? W lany poniedziałek postanowiłem pobiegać, założyłem słuchawki na uszy i po drodze napotkałem dzieciaki z pistoletami na wodę.

Kilka kropel, ale zaślepka się zaczerwieniła. Możliwe że niedługo sprzedam ten telefon i uznałem że szkoda by ktoś mi wmawiał że był zalany.

Odesłałem do serwisu. Gwarancje uznano, zaślepki wymieniono na nowe, a zaczerwieniony papierek wymieniono na nowy.

Całość od wysłania paczki, do jej odbioru trwała tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam zalaną zetke ale nie wiem gdzie i jak ją wysłać. Brałem ją z t-mobile. Mam iść do nich i tam wysyłać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość jaką otrzymałem od w-support gdy zadałem im podobne pytanie..

"Wysyłka urządzenia firmą kurierską

1. W celu nadania przesyłki prosimy o samodzielne, w dogodnym dla Państwa terminie, zamówienie

kuriera firmy DHL. Aktualne informacje o tym jak tego dokonać odnajdą Państwo na stronie DHL

lub pod numerem infolinii DHL 42 634 53 45. Przy zamawianiu kuriera należy podać:

Numer klienta: 1273442

Adres dostawy:

w-support.pl sp. z o.o.

Al. Armii Krajowej 61

50-541 Wrocław"

Do paczki dołącz kopie dowodu zakupu i kartę gwarancyjną.

Tutaj masz gotowy formularz który też trzeba dołączyć do przesyłki http://w-support.pl/daten/podanie_serwisowe.pdf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś zauważyłem że w telefonie Xperia Z jedna z zaślepek zrobiła się różowa / ta przy słuchawkach /,telefon nigdy nie był " moczony" celowo jak i przypadkowo,wszystko w nim działa ale .... ? Co się stanie jak akurat coś w nim nawali ,i co wtedy będzie z gwarancją,pewnie będą problemy ? Co teraz zrobić się zastanawiam,telefon 2 zł nie kosztuje .>:( Telefon ma 6 miesięcy dopiero .

Po przyglądnięciu się zatyczki dostrzegłem że brakuje kawałka uszczelki,czy tak było od nowości nie wiem,może się wytarła .To się nie ma co dziwić że wilgoć gdzieś się mogła przedostać .

I co teraz,uznają to ,zgłaszać żeby wymienili,telefon działa normalnie ?

Edytowane przez ANDROID WLKP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi