Skocz do zawartości
madridista-94

Problem z instalacją aplikacji w Google Play

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ponad 912 MB w telefonie i na karcie okolo 1 GB więc z tym raczej jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale pamięć na aplikacjie ?

Tapnięte z mojego mini 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszedłem w Ustawienia/Pamięć/Aplikacje 398 MB Zajęty niżej 540 MB wolne.

Edytowane przez CR0NALD0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj usunąć wszytskie dane z Sklepu Play , a jak to nie pomoże to nie wiem ...

Tapnięte z mojego mini 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyczyszczona pamięć podręczna i wyczyszczone dane w aplikacjach takich jak Sklep Google Play, Usługi Google Play ,Google Services Framework dalej jest to samo zatrzymuję się na 14% lub 16% i stoi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam inny problem ze Sklepem Play Zdarza się to od czasu do czasu (nie wiem od czego to zależy) "Wchodzę" do sklepu,wpisuję szukaną aplikację Wyszykuje bez problemu Ale już po jej wybraniu Telefon wibruje raz,po chwili dwa razy i sklep się wyłącza Nie wyskakuje żadne komunikat Zazwyczaj pomaga reset.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam akurat tak, że aplikacje co bardzo mało zajmują po kilka mb bez problemu są instalowane. Ale większe aplikacje (gdzie zawsze pyta czy pobierać przez wifi czy nie) po wciśnięciu zainstaluj sklep google play po prostu się wyłącza(powrót do pulpitu) i tak nonstop, nie mogę aktualizować żadnej większej w mb aktualizacji, nie mogę nic instalować co waży więcej mb niż mini apki. Próbowałem już wszystkiego, czyszczenie danych, itd, przywracanie ustawień fabrycznych, przeinstalowanie google play itd i nic. Ale stało mi się to dopiero po update emui , (Huawei P8 max) chociaż po update wszystko chulało dobrze jakieś 2-3 tyg bez kłopotu, i nagle zonk. Nawet po wciśnięciu sklep play po prostu się zamyka od razu wraca do pulpitu, dopiero za którymś razem zaskoczy, ale żadnej większej w mb apki nie zainstaluję. Nie ważne czy to wifi czy 4g, nie ma żadnego komunikatu po prostu się zamyka sklep

Nie chciałem otwierać nowego tematu więc odgrzałem kotleta:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku jest inny problem: Nie mogę przedłużyć subskrypcji aplikacji pomimo że co rok nie było z tym problemów. Dane płatności są prawidłowe a kiedy zbliża się termin płatności jest on przesuwany na następny dzień i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi