Skocz do zawartości
pavello

Uchwyt samochodowy - czy ktoś używa ? jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś używa uchwyt samochodowy dla I7500 ?

Coś ktoś poleca ? Z jakichś uniwersalnych ?

Wyobrażam sobie iż daje ona łatwą możliwość zmiany orientacji ekranu..

Ładowarkę samochodową namierzyłem natomiast uchwytu jakoś nie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uzywam uniwersalnego jaki mozna kupic na allegro za 5 zl i jest ok. po zacisnieciu go wokol telefonu naciskany jest przycisk blokady, ale wtedy wystarczy nacisnac "czerwona sluchawke" raz lub dwa razy i tel jest odblokowywany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja takze uzywam uniwersalnego, ale ustawiam tak telefon ze naciska mi tylko wyciszanie, po chwili mozna spowrotem podglosnic. Kupilem w komisie za 20 zl i spisuje sie rewelacyjnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A umożliwia ustawienie telefonu w poziomie? Jak z jakością? Mam złe doświadczenia odnośnie tych uniwersalnych tanich akcesoriów - ładowarka spaliła mi gniazdko w samochodzie, uchwytów miałem 4 i tylko 1 przetrwał (markowy, dałem ok 100zł), reszta się pokruszyła/połamała lub uległa innym uszkodzeniom nie mówiąc już o tym, ze przyssawka lubiła się "odessać" nawet na postoju.

Edytowane przez stahura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kwant

Kupiłem: http://allegro.pl/item878978518_kompaktowy_uchwyt_samochodowy_samsung_i7500_galaxy.html i nie pasuje... jest zbyt wąski i zbyt niski. Nie da się zatrzasnąć, a gdyby się nawet dało to zatrzask jest dokładnie nad guzikiem odblokowującym ekran - gdyby odwrotnie zamontować to albo zatrzask będzie na dole albo program do nawigacji do góry nogami (Sygic).

Jednym słowem nie polecam, będę reklamował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O dobrze wiedzieć, właśnie ten model zwrócił moją uwagę, a na zdjęciach wszystko spasowane i na swoim miejscu, zatrzask po lewej stronie czyli tam gdzie nie ma przycisków, może Ci przysłali nie ten model...? Jakoś mizernie w tym temacie odnośnie galaxy :/

Edytowane przez stahura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj uniwersalny o dziwo z wysokiej jakosci materialow, sporo kilometrow juz zrobilem po polskich drogach z tym uchwytem i trzyma sie wszystko idealnie. a telefon mozna bez problemowo zamontowac takze pionowo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi