Skocz do zawartości
kolecc

Dziwny problem - Wyłączający się telefon

Rekomendowane odpowiedzi

kolecc

Witam

Mam dziwny problem którego nie potrafiłem sam rozwiązać w żadem sposób a przed oddaniem na gwarancje telefonu chciał bym prosić was o pomoc.

Od jakiegoś dłuższego czasu telefon samoczynnie mi się wyłącza.

Na początku działo się to sporadycznie wiec to zignorowałem ale z czasem działo się to co raz częściej.

Na dzień dzisiejszy telefon potrafi się wyłączyć kilka razy na dzień. ;/ Nie mam pojęcia co z nim może być a oddawanie na gwarancje nie bardzo jest mi na rękę.

Może spotkaliście się z takim dziwnym przypadkiem ;/ i macie jakieś rozwiązanie tego problemu. ; /

Z góry dziękuje za pomoc . :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

Ja miałem tak, bo za słabo była wsadzona karta SIM. Może ją wyjmij i włóż jeszcze raz. Sprawdź czy jest czysta i ewentualnie spróbuj z innym SIMem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kolecc

Każdorazowe poruszanie karty sim wyłącza telefon. Co jest dla mnie nie zrozumiałe i teoretycznie może być przyczyną mojego problemu.

Dziwi mnie że htc nie dało żadnego zabezpieczenia które miało by przytrzymać/docisnąć kartę sim.

Tylko nie mam pojęcia jak ten problem rozwiązać.

Edytowane przez kolecc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    serwis

Moze masz juz styki przetarte na simie, pamietam ze karty idei/orange czesto mialy ten problem, a jak masz nowke to wada fabryczna i ja bym lecial do serwisu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kolecc

Kartę posiadam już z 3 lata i jest ona z play. Spróbuje pochodzić z tydzień z inna kartą jak sprawa sie nie poprawi to nic innego nie pozostanie jak reklamacja. Dzięki wszystkim za pomoc napisze za jakiś czas jak sie sprawy mają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest normalny objaw starości Twojej karty, ja tez miałem takie objawy i udałem sie z tym do PLAY. Wydano mi nową karte bezpłatnie na miejscu w ciagu paru minut. Wiec radze udać sie do PLAY i załatwi to Twoja sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem ten sam problem - nowy telefon i czteroletnia karta SIM. Pomogła wymiana karty w najbliższym salonie Play trwająca 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś z Was czytał manuala, to nie byłoby tego tematu. W instrukcji wyraźnie pisze, że telefon może nie współpracować ze starszymi kartami SIM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93
    Jakby ktoś z Was czytał manuala, to nie byłoby tego tematu. W instrukcji wyraźnie pisze, że telefon może nie współpracować ze starszymi kartami SIM.

A możesz mi powiedzieć co jest rozumiane pod "starszymi"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BEnDix

Mi sie moj DHD wczoraj wylaczyl i nie chcial se wlaczyc nie wiem dlaczego wlaczylem aparat zrobilem zdjecie i odrazu po tym sie wylaczyl i nie chcial sie juz nawet wlaczyc musialem baterie wyjac na chwile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi