Skocz do zawartości
Przemek755

Aktualizacja HTC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stałem się posiadaczem telefonu HTC one x przywiezionego z us. Czytałem o tym, iż ukazała się aktualizacja do tego telefonu do androida 4.1.

Czy aktualizacje da się na tym telefonie zainstalować ręcznie?

dodam jeszcze, że telefon z at&t z kartą z play.

Z góry dziękuje za odpowiedź i wyrozumiałość :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ccysio

Żeby sprawdzić czy aktualizacja jest dostępna wystarczy wejsć w ustawienie -> informacje -> sprawdzić teraz?

Oczywiście połączenie z internetem konieczne, chyba że jest możliwość instalacji z pomocą kabla ale nie jestem pewien czy taka istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam po wejściu w informacje nie ma czegoś takiego jak sprawdź teraz :) jest pomoc, sieć informacje o sprzecie, o oprogramowaniu i prawne. Daje informacje o oprogramowaniu i wyświetla ale nie ma opcji sprawdzenia aktualizacji. Wiecie może co z tym zrobić i jak wgrać nowego androida?

---------- Post dołączono o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Znalazłem opcje aktualizacji oprogramowania z AT&T ale jak daje to to pisze ze nie znaleziono konta, lub po prostu blad danych

---------- Post dołączono o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Ok nie jestem expertem w języku angielskim, ale wyczytałem w tym artykule, że aktualizacja będzie dostępna od 7marca. Może osoba która lepiej zna angielski potwierdzić moje zdanie?

Jelly Bean Update Now Available for HTC One X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ccysio

Dokładnie jest tak jak mówisz. Aktualizacja dla twojego telefonu powinna być już dostępna - przecież 7 marca już był :P

Z pośpiechu chyba wprowadziłem Cię troche w błąd- opcja aktualizacji jest w ustawienia -> informacje -> Aktualizacje oprogramowania, i tutaj na dole ekranu jest duży przycisk "Sprawdzić teraz?".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy przypadkiem dla tego sprzetu a wlasciwie operatora nie bedzie tak ze zeby pobral aktualizacje musi byc karta operatora czyli w tym wypadku at&t ?Tak przynajmniej kiedys dzialaly aktualizacje telefonow z USA.Poza tym mozesz zawsze poszukac tej aktualizacji w sieci,np. na xda i wrzucic ja bezposrednio na telefon i z poziomu telefonu zainstalowac.Szukaj paczki z rozszerzeniem .apk

No i najwazniejsze jakby sie nie udalo znalezc zadzwon na infolinie HTC to moze cos podpowiedza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ccysio

Z tego co się orientuję karta nie ma nic wspólnego z opóźnieniami aktualizacji tylko chodzi tu o branding telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To niech jeszcze tylko kolega sprawdzi czy po prostu telefon nie jest zrootowany bo jesli jest to juz wiadomo czemu nie ma mozliwosci aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak to sprawdzić ? :) Przepraszam za błąd z datą ale w kompie oszukiwałem program i zmieniłem, z tond moja pomyłka :)

---------- Post dołączono o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

w ustawienia>informacje nie ma tego przycisku aktualizacji :( telefon nabyłem wczoraj od bliskiego znajomego. Czyżby znajomy z usa mnie z deka oszukał ? proszę o rozwianie wątpliwości albo poradę jak sprawdzić telefon :)

---------- Post dołączono o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

zassałem terminal emulator i wpisałem komende su, wyświetla komunikat not faund

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj nam jeszcze jaki masz ROM i sprawdz czy masz odblokowany bootloader.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak wpisuje id w terminal to wyskakuje uid=(cyferki) gid=(cyferki)

---------- Post dołączono o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

wersja systemu: 4.0.4

sens: 4

wersja oprogramowania: 2.20.502.7 71ord

htcsdkapi: 4.23

wersja rozszerzenia :htc extension 403 1 ga

o to chodziło ?

---------- Post dołączono 06-06-13 o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano 05-06-13 o 17:34 ----------

znalazłem prawdopodobnie odpowiedź na swoje pytanie :) jako że mam w sieci at&t, a jestem poza regionem to muszę zaktualizować oprogramowanie ręcznie gdyż z automatu nie wykrywa. Link do instrukcji:

https://support.htc.com/?title=en-us/070-HTC_One_X_ATT/Software_Updates/HTC_One_X%E2%84%A2_for_AT%26T_ROM_Update_|_3.07.2013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi