Skocz do zawartości
kulitom

MOD ViPER4Android FX & XHIFI (Convolver) (Cure Tech+) (VHS+) (Fidelity Control) 0(o.o)0

Rekomendowane odpowiedzi

rem2

Drainuje to baterie wręcz absurdalnie do osiąganych efektów. Efekty takie sobie największą różnice czuć na basie z IRS nie czuje zmian wogole...... Może kwestia mojego mało wyczulonego ucha a może wysłużonych słuchawek. Kolejna sprawa że nie wiem gdize to magiczne podniesienie głośności na tej modyfikacji ja tu widzę tylko opcje limitowania.

Telefon Sony LWW na JB 4.2.2 AOSP

Słuchawki standartowe od tego telefonu

Odtwarzacz PowerAmp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

U mnie bateria nie schodzi dużo szybciej, niż bez ViPER a. Wersję sterowników mam tą środkową. Podbicie dźwięku masz zaraz na początku pod włącznikiem i na samym końcu. Musisz tylko ustawić sobie widok zaawansowany. Ale skoro masz wybór irs, to domyślam się, że takowy widok masz ustawiony. Stronę wcześniej pisałem, jakie konkretne irs grają najlepiej - z tych, które testowałem.

Tapatalk 2 is the best!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    z IRS nie czuje zmian wogole
    to jest niemożliwe, bo różnice są baaaaardzo wyraźnie i na w pół głuchy usłyszałby je nawet na słuchawkach najgorszej jakości. Coś musi u ciebie nie działać prawidłowo, skoro tak twierdzisz, albo nam tu ściemniasz. Jednak jestem prawie pewien, że źle zainstalowałeś i ustawiłeś to wszystko, a przyczyną jest prawdopodobnie poweramp i chyba masz coś jeszcze zainstalowane w romie np. dsp manager, który należy wywalić z systemu. Przeczytaj cały wątek i pierwszy post, a na pewno znajdziesz rozwiązanie. Pobaw się opcjami, bo widać, że jesteś nie obeznany - opcji które podnoszą głośność jest kilka. Edytowane przez kulitom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rem2

No patrząc na logike to takie Wzmocnienie powinno robić głośniej :P. Niestety da sie ustawic od 0db w dół , nic w górę. Do powerampa przywiązany nie jestem jak trzeba coś innego to moge instalnąć, stockowego odtwarzacza w romie brak podobnie jak czegokolwiek do odtwarzania muzyki ;p. Zobaczę jak to sie bedzie sprawować na sterowniku "oszczedzającym baterię". Wczoraj niestety po około 5h słuchania bateria zeszła do poziomu 12% . W statystykach zużycia prądu przodował "Serwer multimediów"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Wybierz środkową opcję, bo ta najbardziej oszczędzająca baterię może grać nieco gorzej.

Generalnie przy włączeniu i wyłączeniu zasilania w aplikacji podczas słuchania muzyki słyszysz jakąś różnicę? Jeśli nie, to w ustawieniach PowerAmp, w silniku dźwięku masz zaznaczoną bezpośrednią kontrolę. Musisz to odznaczyć.

Tapatalk 2 is the best!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rem2

Własnie tu jest ten myk że generalnie toto działa . EQ,BASY,Wzmocnienie jak najbardziej słychac ze cos sie dzieje . Natomiast Convolver jest jedynie z nazwy , ani wlaczanie ani zmiana pliku z IRS nie odbija sie wogóle na odtwarzaniu . Tak poza tym to PowerAmp dostał eksmisje. Na jego miejsce zainstalowałem Winampa , jakieś moje wrażenie że ciut lepiej działa z tym modem ponadto ma o wiele czytelniejszy interfejs. Natomiast problem Convolvera bez zmian.

Opcje oszczędzająca baterie testowałem i faktycznie rzeczoną baterie oszczędza tak na oko to o jakieś 20% . W dzwieku jakis tragicznych różnic nie słysze ale to juz kwestia słuchawek nie najwyższej jakości plus słuchania głownie w tramwaju i podczas chodzenia po mieście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Na bank masz źle ustawiony folder z plikami irs, albo wrzucasz irsy w folderach.

Ps. Jak można zrezygnować z PowerAmp na rzecz Winampa :what:

U mnie Winamp na kompie już dawno wyleciał :P i tym bardziej w telefonie nie zagości...

Tapatalk 2 is the best!

Edytowane przez Wysiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rem2

No na kompie wiadome że foobar :P . Faktycznie problem był ze ścieżką , wrzuciłem rozpakowana jako caly folder Convolver a nie bezposrednio irsy do kernel. Nieco mylące jest że było te efekty widać na liscie ;p. Napierdziela równo teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Parę dni temu wyszła nowa wersja ViPER4Android, wersja 2.3.1.5

Note: v2.3.1.5 may not work on all Android 4.3.1 and Android 4.4 roms.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    insanex

Pomimo nadania uprawnień root nie mogę zainstalować bibliotek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi