Skocz do zawartości
kulitom

MOD ViPER4Android FX & XHIFI (Convolver) (Cure Tech+) (VHS+) (Fidelity Control) 0(o.o)0

Rekomendowane odpowiedzi

serim
    Jak zrobić by działało z Playerpro ?

Ustaw zawsze włączone

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Możecie mi powiedzieć jakie dodatkowe funkcje pojawiły się od lutego w viper4android

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ktoś testował na SGSII cm12?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

dziala bo nawet nie ktore romy maja zaimplementowane w sobie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na CM12 jest już fajny equizer. Jak co to potestuj i zdaj relację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arktik1

Działa z NeatROM 6.3 I Apolo 4.14?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

@up

pzreczytaj 1 post wszystko sie dowiesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12
    Kitkat ma najlepsze optymalne stery do dźwięku + odpowiedni player i jest miodzio. Nie trzeba kombinować. Wielu moich znajomych zauważyli tylko jedną różnice: Na stocku dużo dłużej wytrzymuje bateria

Jeżeli Viper jest odpowiednio skonfigurowany to różnica jest duża,to nieprawda że zużywa dużo baterii.Wczoraj słuchałem muzy godzinę na maxa z słuchawkami nausznymi i zeszło mi 2% baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184

hitman12

Nabijasz posty pisząc bzdury. Przemyśl człowieku co napisałeś. Godzina muzyki na słuchawkach nausznych tylko 2%??? to daje ci 50 godzin muzyki. Albo się Zbłaźniłeś albo podłączyłeś pod tel akumulator od kombajna (bizona). Producent tego tel przewiduje (do!) 15 godz słuchania na standardowych słuchawkach. Mnie osobiście nie udało się tego wyniku osiągnąć ani na nowej baterii 1650mAh ani na nowej 2000mAh, ani na GB 2.3.6, ani na ics 4.0.3 ani na JB 4.1.2 (na kk i L już nie miałem sił tego testować). Co do jakości dźwięku jak mówisz że jest taka wielka różnica to ze śmiechu omało nie zrobiłem biedronki. Sterownikami da się troche podbić niektóre tony i to wszystko. SGS2 nie jest w stanie uciągnąć moich senchaizerów (szczerze to i mp4 a także nowszy laptop mają z tym problem) już myślalem że słuchawki skopane dopuki nie kupiłem pożadny przenosny odtwarzać muzki za grubą kasę. Aktualnie Są smartfony którymi da się zaszaleć jakocia np Xperia z3 którą posiadam oraz telefony z Beatsaudio. Np Z3 posiada wzmacniacz muzyki aby napędzać lepsze słuchawki i tym chwali się producent.

Owszem da się trochę tymi sterownikami poprawić ale co najwyżej 10% głośniej. A lepszą jakość muzyki usłyszysz przy max 80% głośności a to okaże się nie wystarczające do słuchania w tramwaju. Tak w skrócie jak za cicho wkradną się szumy a jak za głośno będziesz miał zniekształcenia (przekłamania, przesterowania)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

@arczi184

Kolega @hitman12 mógł pisać o tym czasie na LG G3 (tylko dlaczego w tym temacie ? )

Jak dla mnie viper poprawia jakość dźwięku przynajmniej mi się tak wydaje :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184

Z tymi sterami lepiej na KK czy L, na stock jak już zadziałało było słabo ale to wina kernela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi