Skocz do zawartości
kulitom

MOD ViPER4Android FX & XHIFI (Convolver) (Cure Tech+) (VHS+) (Fidelity Control) 0(o.o)0

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że wystarczy u ciebie zaktualizować busybox.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem i niestety aktualizacja busybox nic nie dała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184
    Jeśli ściągnąłeś apkę do podgłaśniania, to niewiele tym zdziałasz. Pisałem w pierwszym poście, że zalecam kernel z STweaks i jak go ustawić. Nic dziwnego, że tylko poweramp ci odpowiada. Zrób wg mojego opisu, a przekonasz się, że poweramp wymięka.

Nie obraź się ale w rzyciiu z Tobą się nie zgodzę. Po drugie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi w której napisałem że instalowałem to ustrojstwo które jest na twojej stronie tylko że posiłkowałem się stronami xda zanim ten temat powstał. Po drugie jak chce posłuchać czystej głośnej muzuki to podłączam słuchawki do galaxy s2 lub s4 i słucham licząc się z tym że w s2 jest kicha. Poza tym s4 dobiera barwę dzwięku do indywidualnego urzytkownika ale co będę się rozpisywał skoro to nie temat S4.

Zauwazyłem że nie którzy mają problemy z tą apką to oprócz standardu wipe i instalacja romu od nowa a potem tą apkę to trzeba popróbować z innymi karnelami. Spotkałem się z czymś takim że na jednym karnelu nie działa na drugim działa a na trzecim działa na głośniczku ale nie na słuchawkach. aktualizacja busybox nic nie da. raczej skłonił bym się za upgrade bądź nawet i downgrade karnela aktualnie posiadanego. Co do Jakości dźwieku nie wypowiem się bo ile sterowników tyle opini ale napewno podgłośni :) a to już coś lecz czasme mi się wydaje że na starszym androidzie działa ten tuning znacznie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

To żeś wyskoczył z tym S4...

Przy odpowiednim kernelu i odpowiedniej regulacji parametrów dźwięku, kichy nie ma, więc nie przesadzaj. Standardowo owszem. Jest kicha. Myślałem nawet, że to wina słuchawek, które kupiłem do telefonu (standardowe to już w ogóle porażka). Ale po zastosowaniu pewnych modyfikacji, byłem w szoku, że te słuchawki jednak potrafią tak zagrać - niemal tak samo, jak na domowym odtwarzaczu audio. Od dawna miałem telefony, które dobrze radziły sobie w kwestii muzyki - różne modele SE z serii walkman, później Nokia N95. Teraz wiem, że z s2 też można wycisnąć dobry dźwięk.

Niestety póki co, nie mogę do końca przetestować vipera - być może faktycznie będę musiał wyczyścić system...

wysłane za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kto mi powie dlaczego w moim S2 po zainstalowaniu FX i XHiFI dałem dla cortex A9 zrobiłem reset fona i daje driver status i jest w OBU Enabled: NO po prostu nie działa reinstalowałem obie próbowałem tego normal i compatible i nic wogóle nie działa to probowałem na n7player/Neutron/GONEmad/stock androidowy/ i nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Nasz roota? Udzieliłeś zezwolenia aplikacji viper?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Busybox zainstalowany?

@Wysiek ja ci proponuję zmienić rom na jakiś nowszy.

Dziwię się w ogóle, że tylu osobom to nie działa. Ja zainstalowałem i działało od pierwszej chwili, więc chciałem się z wami tym podzielić. Może po prostu niektórzy nie spełniają wymagań, lub po prostu mają felerny soft wgrany? Ostatnie wersje JB 4.1.2 są bardziej dopracowane, więc je szczególnie polecam, czyli XWLSS oraz XWLSW.

Edytowane przez kulitom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Busyboxa nie miałem. Zainstalowałem, ale nic to nie dało. Z resztą podobno działa bez busyboxa. A jeśli chodzi o rom, to jest świetny, modyfikowany XWLSS z kernelem Apolo 4.7 . Na identycznym romie u innych wszystko działa. Podejrzewam, że zostały jakieś śmieci, gdy poprzednim razem instalowałem tą modyfikację, bo już skończyły mi się pomysły...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi się wydaje, że w większości przypadków tylko niezadowoleni się odzywają, reszta słucha i się delektuje ;-) u mnie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184

U mnie też działa ale nie jestem zadowolony z jakości, jak źle sie ustawi to pierdzi. Jednak wole stock + poweramp = łatwo głośno i przyjemnie. Ja narazie dziękuje za ten tuning i robie papa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi