Skocz do zawartości
kulitom

MOD ViPER4Android FX & XHIFI (Convolver) (Cure Tech+) (VHS+) (Fidelity Control) 0(o.o)0

Rekomendowane odpowiedzi

No to zabieram się za instalację. [skusiłeś mnie wypowiedzią o tym programie na innym forum i znalazłem temat TU]

;)

Ten mod miażdży suty! Po wstępnym configu i kilku próbach a co może być potem jak znajdę więcej czasu na ustawienia???

Robione na szybko podczas jazdy SKMką do domu. To jest to!

Edytowane przez gore2kill4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ma ktoś porównanie z modem Ravi Walkman (do znalezienia na XDA), który dostarcza dźwięk jak z xperii Z?! Tamten mod moim zdaniem miażdżył AC!D pod każdym względem, Viper mnie kusi... , ale widzę, że jest trochę zabawy i nie ogranicza się to do sflashowania zip'a pod CWM... Jakieś sugestie?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

AC!D to porażka, podobnie jak walkman. ViPER jest bez porównania lepszy, choć jeszcze lepszy jest STweaks w kernelach Siyah i Dorimanx w połączeniu z PowerAmp i drugim korektorem w MusicFX. Jednak STweaks nie wnosi nic do słuchania muzyki z radia internetowego - poza godnością. ViPER w tym wypadku jest lepszy.

wysłane za pomocą Tapatalk 4

Edytowane przez Wysiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ten mod miażdży suty! Po wstępnym configu i kilku próbach a co może być potem jak znajdę więcej czasu na ustawienia???
    Możesz dodatkowo poprawić jakość dźwięku używając ViPER4Android FX razem z ViPER4Android XHiFi w trybie compatible. W ViPER4Android FX ustawiasz convolver, dynamic system itp. a potem kombinujesz z AUDIO RECONSRUCT w ViPER4Android XHiFi. kombinuj w tę stronę
    Viper mnie kusi... , ale widzę, że jest trochę zabawy i nie ogranicza się to do sflashowania zip'a pod CWM
    viper4android jest to modyfikacja polecana dla zaawansowanych userów. Jeśli nie chcesz/nie umiesz się bawić, wypróbuj Noozxoide EIZO-rewire, jest nieco łatwiejszy, ale też trochę gorszy. Edytowane przez kulitom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

viper4android jest to modyfikacja polecana dla zaawansowanych userów. Jeśli nie chcesz/nie umiesz się bawić, wypróbuj Noozxoide EIZO-rewire, jest nieco łatwiejszy, ale też trochę gorszy.

Nie prosiłem o ocenę moich umiejętności, ale o ocenę przydatności moda! Trzymajmy się tego!

Porównanie : RAVI MOD vs VIPER!

Dobra, nie ważne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Możesz dodatkowo poprawić jakość dźwięku używając ViPER4Android FX razem z ViPER4Android XHiFi w trybie compatible. W ViPER4Android FX ustawiasz convolver, dynamic system itp. a potem kombinujesz z AUDIO RECONSRUCT w ViPER4Android XHiFi. kombinuj w tę stronę

viper4android jest to modyfikacja polecana dla zaawansowanych userów. Jeśli nie chcesz/nie umiesz się bawić, wypróbuj Noozxoide EIZO-rewire, jest nieco łatwiejszy, ale też trochę gorszy.

Czy możesz mi podpowiedzieć jaki sterownik wybrać podczas instalacji ViPER4Android XHiFi?

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Ps. Oczy bro poleci jak zejde z tapatalk.

Ps. Zainstalować tego moda można dosłownie w każdych warunkach ^^

Używam takich słuchawek:

www.bose.com/controller?url=/shop_online/headphones/audio_headphones/in_ear_headphones/index.jsp

I w sumie zastanawiam się jaki rodzaj słuchawek wybrać z menu programu.

Wysłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez gore2kill4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie prosiłem o ocenę moich umiejętności, ale o ocenę przydatności moda! Trzymajmy się tego
    ktoś tu widać nie może znieść krytyki. Wybacz, ale mogę komentować co chcę i jak chcę, mamy wolność słowa :PP ale jeśli cię czymś uraziłem to oczywiście publicznie serdecznie za to przepraszam.

Przeczytaj pierwszy post, napisałem tam dokładnie, że ten mod posiada efekty walkman, srs, beats itp. wszystko tutaj w jednej aplikacji. Nie ograniczaj się do wgrywania moda walkman, tylko wypróbuj wszystkie, instalując viper4android. W dodatku walkman nie działa w grach czy filmach, a dzięki viper4android nakładasz efekty również na inne aplikacje. Programowo nie uzyskasz lepszej jakości niż przez viper4android. Mam kilkuletnie doświadczenie z modyfikacjami dźwięku na kilku urządzeniach z androidem i śmiało stwierdzam, że viper4android jest najlepszy. Stąd też nagłówek w pierwszym poście, że jest to najlepsza modyfikacja dźwięku dla galaxy i9100. Oczywiście jest to tylko moje zdanie, którym się z wami dzielę. Jeśli masz chęć do eksperymentów, to wypróbuj wszystkie modyfikacje i wyrób swoje własne zdanie oraz podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami, co jest lepsze a co gorsze

Czy możesz mi podpowiedzieć jaki sterownik wybrać podczas instalacji ViPER4Android XHiFi?
    taki sam jak do sgs2 czyli cortex ax
    zastanawiam się jaki rodzaj słuchawek wybrać z menu programu
    to już musisz sam słuchowo dobrać. Edytowane przez kulitom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rockbox Differential surround & Dolby RealBassExciter + PrologicSurround v2 - ma ktoś tego sampla? Na XDA jest link do chińskiej strony. Próba rejestracji sie nie udała (nie ogarniam) może ktoś ma to? Tam watek ma ponad 90 stron więc myślę że warto to zdobyć i potestować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest na mediafire, link w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa w zgodzie z Voodoo Louder :)

Po prostu dzwięk nabiera takiej dynamiki, nie sądziłem że da się coś takiego osiągnąć na S2.

Działa pięknie z PowerAMP, brakuje trochę profili, bo inne wolę inne ustawienia jak słucham na AKG K518DJ, inne na K99, a jeszcze zupełnie inne na K430.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi