Skocz do zawartości
alexndr

ROM][I9100][ALEXNDR][4.1.2] XWLSW Polska XEO (adaptacja) - Deodexed

Rekomendowane odpowiedzi

alexndr

Wielu z Was pewnie mnie nie zna od tej strony lub zna bardzo słabo, bo udzielam się głównie w dziale SGS3 :) SGS2 używa od dłuższego czasu żona ;) Dzisiaj postanowiłem coś jej "upiec" na kolację, niech będzie jakieś proste danie - I9100XWLSW Deodex :D

ROM jest w wersji NOWIPE, może być wgrany bez WIPE w CWM na nasz oficjalny dla Polski (XXMS1), oraz na dowolną moją kompilację 4.1.2 multi CSC z XEO, w innej sytuacji nie gwarantuję tego - najpewniej będzie wykonać WIPE w CWM, a jeszcze pewniej "Clean to install a New ROM".

ALEXNDR.I9100XWLSW Deodexed:

- Lista aplikacji typowa dla Polski

- Domyślne CSC/język po wgraniu - XEO/polski

- Wbudowane nagrywanie rozmów (mod od Wanam)

- Stock Kernel + CWM PhilZ v5.06.1

- Deodexed (framework & app)

- Rooted (SuperSU 1.30 app + su)

- BusyBox installed

- Zipaligned

Linki do pobrania:

I9100XWLSW_XEO_DEODEX_alexndr.zip (PutLocker.com)

I9100XWLSW_XEO_DEODEX_alexndr.zip (mirror cps)

MD5: 1631BD35D9F54B586A60DF9DDBD9874C

Instalacja (CWM):

Kopiujemy plik *.zip na wewn. lub zew. kartę pamięci, uruchamiamy tel. w recovery CWM (Power+Home+Vol_Up), wybieramy "Install Zip", wskazujemy położenie pliku, potwierdzamy :) czekamy na zakończenie instalacji, a następnie wybieramy z menu głównego CWM "Reboot System Now". Pierwsze uruchomienie systemu może trwać 3-5 minut!

EDIT:

Na życzenie PW skompilowałem ponownie wersję DEODEX ze stockową aplikacją dialera (bez nagrywania rozmów):

I9100XWLSW-XEO-DEODEX-alexndr.zip

(info dla tych którzy nie lubią PutLockera - należy kliknąć "Continue as Free User", NIE "Download..." - wtedy nie próbują nam się zainstalować żadne niechciane "śmieci")

Edytowane przez alexndr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mari0o

i9300 w nazwie pliku do poprawienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ynsiwy

Kernel phillz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alexndr

@up

Tak, zapomniałem dopisać info o kernelu+recovery :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i jak się rom sprawuje? czy ktoś już ma jakieś uwagi?? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie ale, która wersja kernela phillz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdy nagrywam rozmowę i druga osoba kończy połączenie to występuje crash aplikacji telefon... czy ktoś wie jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alexndr

@up

Niestety też to zauważyłem, na szczęście crash (poprzedzony chwilowym zwisem) trwa krótko - po chwili aplikacja sama wraca do życia :) a nagranie zostaje normalnie zapisane :) Ne ma takiego problemu jeśli zakończymy połączenie jako pierwsi bądź wyłączymy nagrywanie zanim ktokolwiek się rozłączy

Walczyłem z tym wczoraj chyba 2 godziny aby znaleźć rozwiązanie i umieścić na forum:

1. Próbowałem do tego LSW wgrać ten mod (ze starszej wersji 4.1.2 - LSD) - EFEKT TAKI SAM

[MOD][JB] SecPhone.apk with automatic call recording(fully customizable) | 06.03.13 - xda-developers

2. Zrobiłem backup i odzyskałem poprzedni backup LSS odex. Podmieniłem secphone.apk i skasowałem secphone.odex - EFEKT TAKI SAM, na obu modach

3. Odzyskałem stary backup MS1 i zrobiłem to co w p.2 - EFEKT TAKI SAM, na obu modach

4. Poddałem się :D

Trzeba się na razie przyzwyczaić do szybszego rozłączania się gdy nagrywamy rozmowę ;) bądź pogodzić się z tym chwilowym (u mnie kilkunastosekundowym) zwisem/crashem a następnie samoczynnym powrotem do życia aplikacji telefon ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

też próbowałem z tym modem z xda od romu xwlsd i takie same objawy co u Ciebie, ktoś na tamtym forum napisał że to typowy bug modu od wanam dla romow JB, chyba nie ma na to fixa jeszcze

update: problem nie występuje dla romu wanam lite 14.6 opartego o stocka XWLSW więc autor moda wspiera swój rom :-)

Edytowane przez szakalboss
    update

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam z tego romu 4 dni i nie doswiadczam żadnych problemów, bateria standardowo jak na stocku.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi