Skocz do zawartości
alexndr

ROM][I9100][ALEXNDR][4.1.2] XWLSW Polska XEO (adaptacja) - Deodexed

Rekomendowane odpowiedzi

alexndr
    [...]

2. Zrobiłem backup i odzyskałem poprzedni backup LSS odex. Podmieniłem secphone.apk i skasowałem secphone.odex - EFEKT TAKI SAM, na obu modach

3. Odzyskałem stary backup MS1 i zrobiłem to co w p.2 - EFEKT TAKI SAM, na obu modach

4. Poddałem się :D

Trzeba się na razie przyzwyczaić do szybszego rozłączania się gdy nagrywamy rozmowę ;) bądź pogodzić się z tym chwilowym (u mnie kilkunastosekundowym) zwisem/crashem a następnie samoczynnym powrotem do życia aplikacji telefon ;)

No dobra nie poddałem się :D tak mnie to wciągnęło że zacząłem sam tworzyć takie mody w nadziei, że będę miał problem pod kontrolą:

http://forum.android.com.pl/f551/mod-i9300-alexndr-nagrywanie-rozma-w-wszystkie-najnowsze-romy-jb-4-1-2-4-2-2-odex-deodex-307947/

Niestety, plik skompilowany przeze mnie cechuje się takim samym zachowaniem na S2 na końcu nagrywanej rozmowy (gdy ktoś pierwszy zakończy rozmowę).

Ale nadal się nie poddałem :D dzisiaj forumowicz @the_naturat_com wypowiadający się w w/w wątku natchnął mnie do jeszcze jednego eksperymentu - wypróbowanie poprawnie działającej (również przy zakończeniu rozmowy przez drugą stronę), zmodowanej przeze mnie aplikacji SecPhone.apk z telefonu SGS3 w telefonie SGS2 :D

Niestety - efekt TEN SAM. Wniosek? Problem ten musi powodować jakiś inny składnik romu/systemu!! Prawdopodobnie występuje też w oficjalnym romie w krajach, gdzie przycisk "nagraj" jest aktywny (więcej info o co chodzi z tym przyciskiem w #1 w/w wątku)

[...] update: problem nie występuje dla romu wanam lite 14.6 opartego o stocka XWLSW więc autor moda wspiera swój rom :-)

A to skubaniec :) po prostu znalazł tego gryzącego się babola w systemie i "załatał", bo przecież TA SAMA jego aplikacja na wszystkich innych romach zachowuje się tak jak pisałeś! Aplikacja z S3 zachowuje się identycznie mimo, iż na S3 działa dobrze... więc temat będę jeszcze drążył ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie da się jakoś zdebugowac tego moda żeby zobaczyć gdzie jest konflikt? ewentualnie wyciągnąć moda z romu wanam 14.6? sprawdzałem na tym romie nagrywanie manualne, nie instalowalem secphone od XWLSD(automatic recorder). BTW ten ROM od wanam jest póki co najlepszym odstockowym jaki testowałem. Bateria trzyma lepiej dzięki dobrym ustawieniom schedulingu cpu, nie ma śmieciowych aplikacji, jest aroma installer i kilka modow i softu do wyboru:-) ma polski język (Multi CSC). Powodzenia :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alexndr

Nie wiem czy się dobrze rozumiemy :) w moim romie z #1 jest plik SecPhone.apk prosto z romu Wanama - wyciągnięty został z jego romu XWLSW 14.6, o którym piszesz że mod nagrywania działa OK :)

Pierwotnie prosiłem Wanama o możliwość wykorzystania jego moda w moim romie, na co się zgodził :) ale m.in. te problemy zmobilizowały mnie do robienia i kompilowania takich modów samodzielnie :) byłem jednak naiwny myśląc, że Wanam popełnił jakiś błąd i że zrobię to lepiej :) on po prostu jakoś inaczej obszedł ten problem...

Zauważ, że jego mod nawet na 100% stockowym romie zachowuje się tak samo jak na moim (pisałem wcześniej o tym), więc on po prostu naprawił konflikt modyfikując "coś jeszcze" w systemie, na razie nie wiem co... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdz czy mod nagrywania korzysta z aplikacji dyktafonu (VoiceRecorder.apk); jest roznica w Twoim ROMie i wanama jesli chodzi o tę aplikację - wielkosc pliku ;P wiec sprobuj podmienic plik z aplikacją

Być może tkwi w tym problem ? warto sprawdzić... good luck

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam..

Czy jest możliwość dogrania do softu animacji crt off? Bardzo ją lubię a chcę miec "czysty" soft..

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alexndr

@up

Tak sprawdziłem, lipa ;) podmieniałem tez framework... Czego to ja nie robiłem ;) to musi byś jakaś zwykła apka ale musiałbym po jednej podmieniać, brakło mi cierpliwości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc.....? Ponawiam pytanie

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi