Skocz do zawartości
Wixel

Htc nie chce się włączyć

Rekomendowane odpowiedzi

Wixel

Witam.

Ostatnio coś mi się stało z telefonem i nie mogę go włączyć. Chodzi dokładniej o to, że zamiast systemu odpala się bootloader. W dodatku nie czyta mi karty sd. Mam S-OFF i ROOT'a, ale HTC działał jeszcze przez pewien czas od ich wgrania normalnie.

PROSZĘ POMÓŻCIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wejdz w tryb fastboot(przycisk cofania + POWER) , zmien hboot na stock bądź downgrader (znajdziesz na stronie AlphaRev 1.8 ) i z trybu fastboot zainstaluj te RUU https://dl.dropboxusercontent.com/u/94097065/Desire/2.2/RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.29.405.5_Radio_32.49.00.32U_5.11.05.27_release_159811_signed.exe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wixel

DZIAŁA!!!! :D

Wielkie dzięki.

Jesteś wielki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    inv89
    wejdz w tryb fastboot(przycisk cofania + POWER) , zmien hboot na stock bądź downgrader (znajdziesz na stronie AlphaRev 1.8 ) i z trybu fastboot zainstaluj te RUU https://dl.dropboxusercontent.com/u/94097065/Desire/2.2/RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.29.405.5_Radio_32.49.00.32U_5.11.05.27_release_159811_signed.exe

zauwazylem ze nie dzialają przyciski w dół i góre (vol+ - ). Jest jakis inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już może być kwestia hardware, albo złego softu.

Wysłane z mojego Dream/Sapphire za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    inv89

to się domyślam. Zastanawia mnie tylko jak ten soft teraz zmienić. Ktoś się spotkał z czymś takim ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich ;)

Mam pewien problem z Desire Z którego dostałem od kuzyna. Otóż problem polega na tym iż telefon po włączeniu cały czas się restartuje, tzn. po włączeniu pokazuje się logo HTC, za wibruje i od razu restart - i tak w kółko. Cały proces powtarza się tak jak tylko jest podłączony pod ładowarkę bo gdy jest na baterii to po restarcie się wyłącza. Chciałem zainstalować nowe Radio ale wszystkie które są w internecie i niby dla Desire Z nie instalują się - podczas wczytywanie pokazuje błąd, że to oprogramowanie nie jest dla tego modelu telefonu, znaleźć inne i spróbować ponownie.

Czy znacie jakieś odpowiedni Ruu do tego modelu, nawet fabryczne by tylko go uruchomić?

Pozdrawiam i dzięki wam wszystkim za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    inv89

Poszlo jednak. Trzeba bylo sie posilowac z przyciskami ;)

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi